• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Chlapi co pracujete fyzicky venku nebo uvnitř tak vás upřímně lituji
Já zatím dřepim na zahradě ve stínu
a leju do sebe nahořklī mok a mám toho plný zuby.No v pondělí mě to čeká taky,měli by to zákaz:(
 
Jinak koroze zde jistá
 

Přílohy

  • E24E6E38-BE5C-4E83-9E93-8A30BCD20323.jpeg
    E24E6E38-BE5C-4E83-9E93-8A30BCD20323.jpeg
    582,3 KB · Zobrazení: 85
Nedavno jsem projizdel Havirovem a celkem jsem spechal , pac jsem uz jel pozde na sjednanou schuzku(nerad chodim pozde) a dneska dosla obsilka na zaplaceni 500 czk...rychlost 60 km/h v povolene padesatce.
 
Nedavno jsem projizdel Havirovem a celkem jsem spechal , pac jsem uz jel pozde na sjednanou schuzku(nerad chodim pozde) a dneska dosla obsilka na zaplaceni 500 czk...rychlost 60 km/h v povolene padesatce.
Havířov si udělal tímto úsekovým měřením celkem dobrý kšeft.No já než jsem zjistil,co tam jsou za pasti,během 5 měsíců mi přišlo 8 obsílek.Jezdil jsem přes Havířov v té době často.První přišla až po třech měsících,takže jsem prd veděl...pak chodila jedna za druhou a já měl stažený zadek vždy když jsem šel vybrat schránku:eek::D
Jsem celkem slušný sponzor dětského hřiště,nových laviček...atd.:D Pro jistotu používam tolik zbytečný omezovač rychlosti:)
 
Taky Čekám. Tak si jedu po městě, , dobrá nálada, , Prostě na pohodu. Jen do té doby než jsem zjistil že tam mám kilo když míjím radar.
Ale to bych nebyl Já aby nebylo dvakrát do roka.
Taky přispívám do městský kasičky.
 
Tak před chvíli za 300 za rychlost v Hlučíně. Ale pěkná paní policistka
 
Akorat se divim ze mi nedali foukat...nebo se fouka jen pri klasicke kontrole a ne pri prestupku?
 
Ja teda nefoukal ani pri jedne nehode, co jsem kdysi co by jeste automobilovy zelenac pred 14 lety zpusobil :confused:. To me vic prekvapovalo.
 
Aby toho nebylo malo tak jsem se pred chvili dozvedel ze u nas v praci muj kolega kdyz navadel svitek do valcu na profilaci strechy tak tam nechal prsty :( Mam dovolenou takze jsem tam nebyl,pracuje hned vedle me klucina 23 let. Pry 3 prsty na maderu :(
 
Aby toho nebylo malo tak jsem se pred chvili dozvedel ze u nas v praci muj kolega kdyz navadel svitek do valcu na profilaci strechy tak tam nechal prsty :( Mam dovolenou takze jsem tam nebyl,pracuje hned vedle me klucina 23 let. Pry 3 prsty na maderu :(

Auuu. Dělám ve strojírenství a vím o čem je řeč. Navíc jsem ten jednou nohou v kriminále, když se něco takto stane. Proč, jak, proč, výslech, upozornili jsme na rizika, zapisujeme dodržování bezpečnosti do tabulek, byl pracovník proškolen a potvrdil proškoleni na daný stroj. Kdo ho školil. Odpovídá stroj specifikaci...Atd atd...
 
Auuu. Dělám ve strojírenství a vím o čem je řeč. Navíc jsem ten jednou nohou v kriminále, když se něco takto stane. Proč, jak, proč, výslech, upozornili jsme na rizika, zapisujeme dodržování bezpečnosti do tabulek, byl pracovník proškolen a potvrdil proškoleni na daný stroj. Kdo ho školil. Odpovídá stroj specifikaci...Atd atd...
Jo rikali chlapi ze hned kriminalka prijela , spoustu papirovani a dalsi veci...takze pro majitele firmy asi tezky problem...No hlavne doufam ze klucina se z toho dostane a brzo ho uvidim vedle sebe v praci,super kluk ;)
 
Pokud se vola záchranka, automaticky jede policie.
U těch papíru se hlavně ukáže jak má vše firma v pořádku. A že těch různých papírů a podpisů je.

Snad vše dopadne dobře pro klučinu.
 
Jsou to průsery, ale vždycky při porušeni bezpečnosti. Na těžební lodi když jsem střídal směnu tak jsem měl v pětiřadý kladce kus rukavice se 4mi prsty.
Jo,Když selže lidský faktor.
Ale samozřejmně to nikomu nepřeji.
 
Dnes se mi u Kauflandu nabořil nějaký důchodce do masky, a samozřejmě ujel. Takže mám rozštíplé to pochromované účko a pár škrábanečků. A to jsem dokonce parkoval na "rodinkách". Takže už fakt nevím...., tady už snad pomůže jen žít v civilizovanějších zemích.
 
Dnes se mi u Kauflandu nabořil nějaký důchodce do masky, a samozřejmě ujel. Takže mám rozštíplé to pochromované účko a pár škrábanečků. A to jsem dokonce parkoval na "rodinkách". Takže už fakt nevím...., tady už snad pomůže jen žít v civilizovanějších zemích.
Kaufland je nějakej prokletej, Mazdu mám chvilku a už mám od Kaufu dva důlky na dveřích.. A to se snažím parkovat co nejdál od vchodu..
 
U nas po tukanci a neoznameni osobne (ziadny listocek za stierac!) majitelovi alebo privolanej policajnej hliadke nasleduje obvinenie za utek z miesta nehody s mastnou pokutou a odobranim vodicaku minimalne na 1 rok. Takze ja som za kamery v aute aj s parkovacim rezimom. Ale na taketo nakupy aj tak nerad jazdim Mazdou.
 
Tak u nás je známo že do Kauflandu jezdí důchodci na nákupy.Jó a když jsou slevy tak to je mazec.

Odesláno z mého SM-J510FN pomocí Tapatalk
 
Back
Top