• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Denní svícení - DRL

S tim nocnim rezimem se samozrejmne predem pocitalo, resp padla otazka, esi to neva. Prepnout na rezim max, kdy to zari jak jadernej reaktor se to da vzdycky. Ono na muj vkus ta pohasla palubka ve dne vypada zajimave, min vtirave..ale to nechci podsouvat. Taky me napada nataceni xenonu..bude toho mozna vic.

Spis zminuju reseni pro nekoho, komu leze na nervy vecny zapinani svetel a nechce nic dodelavat.
 
Já osobně bych uvítal kdyby palubka v nočním režimu šla víc rožnout cca o 10% pak by mě to max vyhovovalo, takhle musím furt přepínat
 
Ma rec......ale to je proste status quo. Zas mam vyreseny, abych imrvere myslel na svetla.

To si pripadas jak michael jackson kdyz vystoupis v rousce z auta, na kery vsichni blikaji a mavaji
 
Denni sviceni mam vyreseny, a to metodou "od podlahy".

Kamos prelepil senzor pod zpetnym zrcatkem ctvereckem cerny izolacky a svitim v poloze AUTO i ve dne = odpada ta strasna pakarna myslet na zapinani svetel pokazdy, kdyz sednu do auta. Urcite nepisu nic novyho, ale kdyz nekoho vytaci to samy co me, muze se tento napad hodit...tak davam vedet ostatnim pro info.

Kdo chce detaily kde je senzor a co presne se ma preflastrovat, samozrejmne popisu.

Ahoj, taky furt zapomínám na světla, chtěl bych to vyřešit stejně jako ty. Mohl bys sem dát fotku co přesně kde přelepit? Díky
 
Jo

Teďka si nevybavuju, jestli musí být obě nebo stačí ta jedna..ale poznáš to jednoduše: prostě za světla dáš prst na jednu dírku pak na druhou a v momentě kdy se rozsvítí světla, tak je to vono
 
Jasne, to jsem si rikal taky, takhle to vyzkouset. Akorat jsem se do toho pustil ted a uz je sero, tak musim pockat zitra az bude svetlo. Diky za info :)
 
Jakým způsobem se ta krabička sundává? Nerad bych ji zlomil, už půl roku mě tam některý z těch čidel drnčí tak to chcu sundat a zkontrolovat
 
Jo to mi dalo taky zabrat na to prijit, nakonec jsem si to nasel v manualu, musi se to rozlousknout od sebe sroubovakem na strane u skla, pak uz to jde dobre.

Screen Shot 2020-05-27 at 19.03.41.png Screen Shot 2020-05-27 at 19.04.01.png
 
Vy co máte FL modely a zalepujete senzor - jak se vám chovala světla v pozici páčky OFF a AUTO?
Teď u mě bylo několik FL šestek ohledně rad k DRL, a u všech při pozici OFF xenony svítily stále a při pozici AUTO jen ve tmě.
Takže kdo nechtěl zapomenout rozsvítit světla, mohl dát páčku na OFF a jezdit. Kdo chtěl šetřit xenony a namontovat DRL, stačilo otočit páčkou na AUTO - xenony se potom automaticky zapínají jen v tunelech a ve tmě.

Určitě to takto funguje jen u některých jednotek, tak to tu pověsím aspoň jako info a možnost pro budoucí majitele, kteří budou řešit DRL na FL šestkách :cool:
 
Ja mam FL a fungovalo to jak ma na OFF furt vyple, na AUTO dle senzoru, ktery jsem ted prelepil, takze mam packu furt na AUTO a svetla se zapnou se zapalovanim.
 
Tak to sem si musel přečíst asi 3x než sem uvěřil, že když mají vyplý světla a přelepí senzor..tak se zapnou

Rozhodně to dokazuje, že to přelepení teda asi nebude všelék
 
Mně také světla na OFF nesvítly a na AUTO se zapínaly dle senzoru, po dobastlení DRL mám zaplé pořád AUTO a senzor sám přepíná DRL / xenony, takže pohoda. GH před FL, dovoz Rakousko.
 
Díky za tip s tím přelepenim, neměl jsem automatické rozsvěcování a nechtělo se mi teď řešit DLR. Funguje to jak má.
Tak paráda, to mám radost, že to někomu píchlo.

Ona to zlatá éra výměny krabiček = řídících jednotek světel je pryč.. teď to oblbnout nejde. Takže se na to de polským přístupem a taky to má svoje kouzlo;)
 
Back
Top