• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Divné zvuky v motorovém prostoru

patrik6

nový člen
15
Zdravim,doufam že nevadi ,že zakladam nove tama,ale začalo mě trapit takove divne hučeni po přidani plynu pouze na druhy a paty převodovy stupen,když soundam nohu s plynu tak to ten zvuk zmizi.Na jizdni vlastosti a vykon to vliv nema,jenom to hučeni.Skusite my někdo znaly poradit co by to mohlo byt .DIK
 
Taky mě to napadlo,ale momentalně jsem pracovně tyden mimo a nemam tu možnost v tel.nemam diktafon,tak jsem skusil jen tak napsat co kdyby nahodou někdo věděl co to muže byt.Tak trochu jsem doufal,že napišeš ty:).
 
Každopádně zkus si zkontrolovat držáky motoru hlavně ten u řemenu jestli z něj neteče olej a pak ten co je zespoda mezi motorem a převodovkou jestli nemá potrhanou tu gumu v sobě.
 
Ja dofam ža to nebude nic važneho,ale jak se přišti tyden vratim domu,tak to začnu rešit,a skusik nahrat to blbe hučeni:mad:.Dik za typy.
 
Dneska jsem to projel s kamošem co rozumy autum,a pry to vypada na převodovku,pro začatek v ni vyměnime olej a projedeme snad to bude ok :confused: .Ta vyměna proběhne ještě dnes.
 
Tak vyměnil jsem olej v převodovce nalil jsem tam přesně tolik kolik tam ma byt tedy 2,9litru,ale vypustil jsem pouze cca 1,5litru coš nas hodně překvapilo a už asi vim ,že to hučeni bylo diky nizke hladině oleje .Po te spravne hladině se to hučeni tak s ploviny spravilo ale podle skušenosti kamoše ,už je převodovka načnuta
 
Back
Top