• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Grilovačka - 1.-2.8.2015 Horní Maxov

zúčastníte se grilovačky v Maxově 1.-2.8. ?

  • ANO

    Hlasy: 10 66,7%
  • NE

    Hlasy: 5 33,3%

  • Celkem voličů
    15

1N7RUD3R

rodinný člen KLANu
1 207
Copa nejakou grilovacku nebo neco podobnyho? S Vitkem uz jsme o tom trosku premysleli... co takhle ten napad rozvinout? :)
 
prima, stačí nájsť dostatočne veľký kruháč ;) a ešte by niekto mohol zabezpečiť SBS, ja už si to bez poriadne ostrého dozoru neviem ani predstaviť :D
 
Tak předběžně se plánuje nějaká taková sešlost potom u Honzy v Příbrami :cool:
 
jestli jde o dobré jídlo, reaguju zcela intuitivně :) kruháč, Příbram, kdykoli , kdekoli
 
No tak hlavně by to chtělo aby se nám sem Honza (MAX) konečně odvážil regnout :D Zaslechl jsem, že by měl dojet na sraz teď, tak můžem pohovořit v neděli a něco vymyslet ;)
 
já jsem s Honzou dneska mluvil a říkal, že comp neměl puštěný dva týdny .... nejspíš má celkem jiné starosti :)
 
Protože Max je busy a byla by škoda tu grilovačku odpískat, bylo by super, kdyby tady někdo z členů (pokud má dům se zahradou) propůjčil na grilovačku svůj budoár. Určitě je vás tu se zahradou více... já bydlím v bytě, takže bohužel já nabídnout nemůžu...
 
neříkal Aleš něco o domě ve Strašnicích/Malešicích a o tom, že se chce oženit .... ? :D
 
tak jako zátěžová zkouška partnerského pouta by to mohlo fachčit ......
 
Back
Top