• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Grilovačka - 1.-2.8.2015 Horní Maxov

zúčastníte se grilovačky v Maxově 1.-2.8. ?

  • ANO

    Hlasy: 10 66,7%
  • NE

    Hlasy: 5 33,3%

  • Celkem voličů
    15
tvl :D

Jako, zahlídnul jsem ten obrázek, že nějaká grilovačka u Aleše, ale asi jsem si seděl na vedení :D

Ale tak já o tom popřemýšlím - a hlavně se zkusím opatrně zeptat doma :D museli byste se hlavně chovat slušně ;)

a hlavně o ženění pšššššššt!!!!! :D
 
Poslední úprava moderátorem:
No s tím parkováním je to trochu problém. Nevíš Vítku někde v okolí o nějakým parkovišti?
 
Jj, je to takovy lepsejsi... jednak nikdo nevi jak to dopadne a delat bordel ve meste. Takhle se muze udelat bordel venku :D
 
No tak v tom pripade u nas na chalupe... Jizerske hory. Vyhovuje? Spojime to se severem :) je to cca 120km. Zahrada obrovska.
 
Takze to vypada, ze domluvime termín . Protoze v patek je po Praze prisernej provoz a stejne vsichni drepime v praci, navrhuju to ze soboty na nedeli.
 
Kdyby to bylo v nějaký rozumný datum (jakože volnejch jich až do konce srpna moc nemám) :D tak ok :)
 
Back
Top