• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Grilovačka - 1.-2.8.2015 Horní Maxov

zúčastníte se grilovačky v Maxově 1.-2.8. ?

  • ANO

    Hlasy: 10 66,7%
  • NE

    Hlasy: 5 33,3%

  • Celkem voličů
    15
ještě by to chtělo do Galerky přemístit fotky od @Deri a pak to seřadit podle času pořízení, je to volaké "shuffle"
 
No asi je pravda, ze nove Mazdy se prodavaji nejvice v cervene. Ale s ohledem na to, jaky ma podil Mazda na prodanych vozech, tak je to temer zanedbatelne. Kdyz jsem tuhle cetl, ze asi 27% nove prodanych vozu je bilych, tak jsem skoro zaplakal :D.

priste az nepotahnu bike, tk prijedu s cervenou perleti :p
 
ještě by to chtělo do Galerky přemístit fotky od @Deri a pak to seřadit podle času pořízení, je to volaké "shuffle"
@Deri je tam určitě potom nahraje, jak bude mít chvíli času. S tím seřazením bych to nějak nehrotil. Hlavně že jsou fotky pohromadě a jsou pěkné ;)
priste az nepotahnu bike, tk prijedu s cervenou perleti :p
To ti musím ještě u LEDkování ukázat, jak ta Velocity RED vypadá pod voskem od @Doris :) Malá ochutnávka zlatého pigmentu na Mildově MPS: Naturalovy reference leštění / Vosk od Doris ;)
 
jooo máš asi v hodně případech recht, státní správa je ovšem skoro výhradně v bílé (jedno jaké, asi nejlevnější) a u firem je jí taky sakra hodně. třeba soused co dělá v NHCar nedávno říkal, že třeba ReMax objednal 300 nových pašíků v bílé a další velká česká půjčovna aut podobné číslo škodovek... prej jde prostě bílých hodně :rolleyes:
Ono je další věcí, že další mrak firem objednává bílý, protože tam neni žádnej příplatek a pak přes to naflákaji folie... Ač jsem tedy i u O2 viděl tmavě modrou a přes to folie, ale tam to spíš bylo, že ne všechny jsou polepený, taka by to bylo aspoň drobet podobný a snížila se cena velký objednávky, předpokládám:)
 
Přijeďte příští tejden do Mostu :D Tam se dá grilovat třeba na brzdovejch kotoučích :D
 
Back
Top