• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Grilovačka - 1.-2.8.2015 Horní Maxov

zúčastníte se grilovačky v Maxově 1.-2.8. ?

  • ANO

    Hlasy: 10 66,7%
  • NE

    Hlasy: 5 33,3%

  • Celkem voličů
    15
Parádní víkend, sešlost taky skvělá a o dlabanci ani nemluvim :) Ještě jednou díky moc
Třeba se podaří, a bude se něco podomného moct zopakovat na jihu, pokud by byl zájem a domluvilo by se datum na volný termín :)

Btw, jak @Nahasapimapetilon nadhodil to téma, byla to Ranní show na Kiss JČ
 
Mno tak to jste si užili, já jsem to měl bohužel zabité, po dvou měsících cestování bylo nutné navštívit rodinu... :rolleyes:
 
Blansko hlásí čas dojezdu 18:30 i s 20minutovou zastávkou v koloně :mad:. Jinak musím sama za sebe říct, opět parádní akce. Společnost bezkonkurenční a zábava na úrovni. :) Díky moc všem, teď jen budu doufat, že se to bude opakovat.. Jste skvělí, nemám prostě slov. Super prožitý víkend. Díky ještě jednou všem zúčastněným !! :)
Jo a v Polsku řikali, že sanitku volat nebudou :D že jsem ztracený případ a ta rána do hlavy tomu moc nepomohla. :D
 
Díky za super vikend! :)

Btw: v bolce se připojila R8 takže jsem koncerna trochu prudil, že se trapnej kombik drží :) když trochu ujela, hned zas brzdila, ptz někdo blokoval levej pruh a vpravo volno. Takže jsem po dlouhe době medovi vymetl saze. Občas přes 200kmh :))

No a teď hurá spát a ráno a během pár příštích dnů na technickou :D díval jsem se do TP. 11.7.2015;)


A už se tesim na trika, příště si vezmu jinou mikinu a bude to už vše OK:D

Tak ještě jednou dik za vše, bylo to fajn ;))
 
A už se tesim na trika, příště si vezmu jinou mikinu

mikinu www.mazdaclub.cz jsme jako svobodný a demokratický MazdaKLAN zcela respektovali jako recesi, dokonce o tom můžeš tady napsat hromadu příspěvků a nikdo ti je nesmaže, ani za to nedostaneš BANána :)

jinak taky díky za spolucestu směr Maxov, bylo to místopisně velmi poučné i díky našemu průvodci a navigátorovi :D
 
Haha, jsme se prave chechtali ze vsude jsou furt cerveny Mazdy a tady zadna
No asi je pravda, ze nove Mazdy se prodavaji nejvice v cervene. Ale s ohledem na to, jaky ma podil Mazda na prodanych vozech, tak je to temer zanedbatelne. Kdyz jsem tuhle cetl, ze asi 27% nove prodanych vozu je bilych, tak jsem skoro zaplakal :D.
 
Kdyz jsem tuhle cetl, ze asi 27% nove prodanych vozu je bilych, tak jsem skoro zaplakal :D
jasný, ale drtivá většina z těchto procent je firemních nebo státní správy, která pořizuje zásadně tuhle barvu. je to takové nepsané nařízení shora
 
je to takové nepsané nařízení shora
to si dovoluju nesouhlasit ... je hromada odstínů bílý, která se hojně dává na nejluxusnější káry (třeba Mazda 6 a 3 :D ). Naopak firemní flotily (pokud se nejedná o státní správu) si pořizují auta v barvách corporate indentity, aby měly co nejmenší náklady při jejich brandingu .....
 
to si dovoluju nesouhlasit ... je hromada odstínů bílý, která se hojně dává na nejluxusnější káry (třeba Mazda 6 a 3 :D ). Naopak firemní flotily (pokud se nejedná o státní správu) si pořizují auta v barvách corporate indentity, aby měly co nejmenší náklady při jejich brandingu .....
jooo máš asi v hodně případech recht, státní správa je ovšem skoro výhradně v bílé (jedno jaké, asi nejlevnější) a u firem je jí taky sakra hodně. třeba soused co dělá v NHCar nedávno říkal, že třeba ReMax objednal 300 nových pašíků v bílé a další velká česká půjčovna aut podobné číslo škodovek... prej jde prostě bílých hodně :rolleyes:
 
Back
Top