• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

Dalších pár songů, co sem si v poslední době přihodil do playlistu ;) :headphone::cool:




 
Jestli se ti líbí Sharon a Withini, tak by sis měl poslechnout celé album Hydra, protože dle mě je to zatím nejlepší počin.
Pak hlavně s mojí oblíbenkyní Tarjou. :D
Diky za inspiraci. Hodil jsem to do Mazdy a musel jsem rozvybrovat zpětný zrcátka při volume doprava.
Už jse mi takhle dlouho nezježili chlupy na těle. Super. I Tarja.
 
Diky za inspiraci. Hodil jsem to do Mazdy a musel jsem rozvybrovat zpětný zrcátka při volume doprava.
Už jse mi takhle dlouho nezježili chlupy na těle. Super. I Tarja.

Tak to jsem rád že se líbí a tak to má být, ne nadarmo se Tarji říká "ledová královna severu". :) ;)
Jinak co se týče samotné Tarji, tak má další sólo album a také není k zahození.
Nevím proč, ale od Tarji se mi líbí písničky mnohem víc live, co jsem byl teď na posledním koncertu, tak to bylo úžasný. Nechám na posouzení i ostatním.
Nahrávaný na telefon, takže to taky není nejkvalitnější.

Pak mě teď napadla ještě jedna skupina, ta myslím není v naších končinách tak známá, hlavně díky specifickému stylu (jejich styl hudby se dá popsat jako kombinace keltské lidové hudby s melodic death metalem. Některé jejich skladby jsou zpívány v mrtvém keltském jazyce galštině).
Osobně takhle tvrdej styl už moc nemusím, ale je tam jedna která je opravdu pěkná.
Bohužel, už tuhle zpěvačku nemají, škoda, má pěknej hlas.

Možná se někomu zalíbí i jejich tvrdší styl. :)
 
Poslední úprava:
nějak tomu přestávám rozumět, proč se lidi, co mi dokázali udělat radost a úsměv na tváři, takhle decimujou .... Chris Cornell, dneska Chester Bennington... RIP

 
nějak tomu přestávám rozumět, proč se lidi, co mi dokázali udělat radost a úsměv na tváři, takhle decimujou .... Chris Cornell, dneska Chester Bennington... RIP

Jo, přesně. Začíná mě to děsit. V červnu jsem ho slyšela zpívat živě a nikdy na ten zážitek nezapomenu. Permanentní husí kůže, on do toho dokonalého hlasu uměl krásně vložit všechny emoce. Dneska jsem si pouštěla záznam a byla to fakt síla.
 
Ac jsem linkiny dost poslouchal a rad si je poslechnu i ted, tohle se dalo predpokladat ze se to stane. Bohuzel dalsi do rady "blbcu" kteri v opojeni slavou si mysli ze maji vsechno, bohuzel to vsechno je vykoupene nicotnosti, ve chvili kdy slavny osoby zacnou fetovat, konci to smrti. Jinak receno, jak si ustlal, tak si lehl. Bohuzel.
 
Já zrovna v jeho případě obdivuji, že to neudělal dřív. Co o něm vím, tak to fakt neměl lehké. Ale stejně je mi to líto. Čistě ze sobeckých důvodů.
 
...a rodičů, kamarádů, zbytku kapely... nezapomeň :) Byla to jeho volba, jeho život. Na smrti nemusí být nic smutného, zvlášť té dobrovolné. Smutné musí být žít s nechutí do života a myšlenkami na konec.
 
nějak tomu přestávám rozumět, proč se lidi, co mi dokázali udělat radost a úsměv na tváři, takhle decimujou .... Chris Cornell, dneska Chester Bennington... RIP
To ja ta druha strana mince slavy,bohuzel. Taky sem poslouchal,ale spis jen jejich prvni album. R.I.P.
 
Tady sem taky poslouchal jen prvni dve alba ktere byly vynikajici ale pak uz to slo moc jinym smerem...prvni album docela hard core(vynikajici :cool:) , druhe uz bylo do hip hopu coz mam taky rad,ale pak uz moc nee...
 
Back
Top