• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

Nedávno jsem na YT narazil na sesterský duo Rebecca a Megan Lovell respektive Larkin Poe a hodně good :)
 
@lekarnicka Musím uznat, že na staré HS/HC tracky máš dobrý vkus, Coming Home už jsem dlouho neslyšel, skvělý track! :cool:

Já už byl v Holandsku poprvé na akci v roce 2006 - Qlimax The Darkside a pak ještě třikrát... a od roku 2014 pravidelně Defqon.1, akorát tenhle rok nám ho zrušili kvůli koronaviru :confused:

Baví mě, jak máme ty hudební cesty kolikrát podobné, u mě ten vývoj byl asi takhle:

Nejdřív spíš interpreti... Aqua > Gigi D'Agostino > Scooter... a pak už styly Hands-Up > Trance > Schranz > Early Hardstyle > Millenium Hardcore > Euphoric Hardstyle. Ah, úplně se mi vybavují jména jako 666, Aquagen, ATB, Brooklyn Bounce, DJ Visage, Groove Coverage, Public Domain, Sash... myslím, že budu muset obohatit flash-disk v Mazdě o kus historie :grinning:

Každopádně za spojení Trance a k tomu dát trapnou předělávku takové legendy, jakou je Hard-Trance track Exploration of Space od Cosmic Gate, za to tě nepochválím :p (to už radši HS verzi od Isaaca > https://soundcloud.com/djisaac/cosmic-gate-exploration-of ) To si tam nenašel něco věrnějšího čistému trancu? Co třeba:




A nedá mi nepřihodit jednu novější Hardstyovou záležitost od Headyho:

 
Tyjo, Traffic ... pri tom mi vzdy uplne beha mraz po zadech. Ale v tom dobrem smyslu. Vzdy si rad poslechnu, paradni klasika.

Za me zase trosku jine prichuti, tentokrat opet Goa/Psychedelic Trance. Posledni dobou se mi zalibily tyto starsi veci ...

Talamasca, Skazi - Imaginary Friends [Azax Syndrom remix]

Skazi - Anarchy
 
Nevím úplně kam to odložit, hodím to sem, i když za mě to není o té hudbě, ale Podívej co jsem našel v 1:59 za fešandu.. :heart_eyes:
 
Pěkná :grinning: moje žena se nedávno začala strašně smát když jen tak prolézala youtube a pustila mi toto (od 0:49) :grinning:
 
Back
Top