• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

Tak taky přihodím pár oblíbených kousků a těž připojuji varování jako Ter Leeloo II, neb tahle elektronická hudba není pro každého :cool:

Headhunterz & Sub Zero Project - Our Church
- část 1:04 až 1:17 je můj oblíbený test reprosoustavy, tedy spíš basových repráků, potažmo subwooferu (zajímavý poznatek je, že GG měla sice 6 repro + 1 subwoofer, GL má 11 repro, ale na tuhle hudbu a na podobné pasáže ten subwoofer prostě chybí a to i za situace, kdy v GG byl naladěn velmi decentně).

Project One - Journey Of The Mind

Aftershock - Light The Fire

A kdyby to snad někdo chtěl v delším podáním :D tedy jako podcast, tak ve zkratce:

ISAAC'S HARDSTYLE SESSIONS
https://soundcloud.com/djisaac/ihs116

HARD with STYLE
https://soundcloud.com/hardwithstyle/sets/hard-with-style-episodes


A pro pobavení přihodím i jednu od přítelkyně ;)

ITZY "달라달라(DALLA DALLA)" M/V
 
:D no vidis, ale klidne muzeme byt za exoty dva :cool:.

Mimochodem - pred dvema tydny me v OC Novy Smichov zastavila slecna/mlada pani nebo spis cekala, az doparkuju. A pak, ze mi chvali hudebni vkus. Ptala se, zda poznala spravne Hardstyle a jestli na to nekam chodim.

Jsem nevedel, ze na to ted holky tak letej :D.
 
@Ter Leeloo II A chodíš? :D Já za tím jezdím každý rok do Holandska a občas zajdu na nějakou klubovku tady u nás ;)

Jinak do OC Nový Smíchov jezdím často, Hardstyle cestou třískám taky často, navíc někdy mám pocit, že Mazda hraje spíš ven než dovnitř auta :D a za mnou teda ještě žádná slečna nepřišla... asi budu muset přidat víc červené na tu svoji novou :p
 
To ne, uz nechodim. Drive, za svych "mladych let" :cool:, jsem chodival na Psychedelic/Goa Trance party, ale jen po Prazskych klubech. Teda vlastne jednou jsem byl v i Ostrave, kde jsem fyzicky potkal poprve svou manzelku :D (v Ostrave, ne na party).

Jinak se mi take smejou, ze mi v Japonsku namontovali reproduktory ve dverich naopak, ze hraji spis ven :rolleyes:.
 
Právě k tomu se chci dokopat, ale nejsou lidi... a čas .. zatím.
Ale nabízím něco trochu klidnějšího a taky si na to zatancujete - Gaia Mesiah. Navíc naživo je možné je vidět a slyšet u nás třeba každý měsíc. A zpěvačka Marka Rybin je opravdu živel, to se musí vidět.
nebo
 
Kleopatri strih ji nesluší, mela by se vrátit ke dlouhym vlasum :D
stále ale dobra hudba pro mne :)
 
Tak jsem se vrátil z Masters of Rock a kromě jistot v podoě Avantasia, Tarja a Within Temptation mě hodně zaujala finská kapela Battle Beast s hodně energetickou zpěvačkou. Posuďte sami
a jedna pohodovka

no už to mám v mém playlistu
 
Myslim, ze dospel cas vas opet kulturne obohatit ... :D.

Regain, Rooler - Bust Ya Head

E-Force - War Machine

Deadly Guns, Rebelion, Sovereign King - Power of Truth
 
Poslední úprava:
@Ter Leeloo II - slušný výplachy subwooferu, potažmo našich BOSE souprav v předních dveřích :D Zařazuju na playlist jménem "až budou sousedi štvát" :D

.... já teď jedu v letních rytmech

 
@sedvo, kdyz ono to s tim videem uplne neni moc hudba do auta ... a kdo to riskne, tak si vazne koleduje! :D

@Vitus, jojo ... moje palubni deska by mohla o BOSE vypravet! Ikdyz ja se spis budu uz muset zamerit, aby to stejne dobe zvladalo JBL :D:cool:.
 
Tady to bude vypadat zanrove skoro nepatricne, ale pokud tady nekdo ma rad jazz a nezna, ja ted posledni cca dva tydny tocil v aute album "Jazz at The Pawnshop" a specialne Barbados. Wiki teda rika, ze je to pry podle mnohych audiofilu nejlepsi jazzova nahravka 20. stoleti, presto jsem na ni narazil az po dvou desetiletich poslechu... treba to bude mit nekdo stejne ;)

 
No vida, tak konečně něco, co nepůsobí hlavně na hrudní koš, případně nižší partie, ale spíš na to, co máme mezi ušima. :cool:
Tím myslím i Stinga. Ale ten "Jazz at The Pawnshop" si nastuduju. První zběžný poslech přes špunty z mého NTB (jsem na cestách) zatím celkem zapůsobil. Nicméně na té Wikipedii ani není info, kdo tam hraje.
 
Jazz at the Pawnshop zní moc pěkně, ale že by to byla nejlepší jazz skladba století bych určitě neřekl :)

Jazz je nejlepší na živo, tak hurá do Jazz Docku nebo do Reduty, Agharty.... :)
 
@Vitus Řekl bych, že mají na mysli nahrávku, nikoli skladbu. Jinak bych s tebou samozřejmě souhlasil. Ještě jsem tu nahrávku stále neslyšel pořádně, ale na první poslech zněla dost dobře, byť se mi zdálo, že tam docela schází stereo lokace nástrojů. A také mi trvalo, než jsem zjistil, že to je z klubu Stampen ve Stockholmu. Jak říká Vitus, jazz je nejlepší naživo, takže návštěvu toho klubu můžu jen doporučit. Byl jsem tam dosud přinejmenším dvakrát a stálo to za to :cool: Naposledy tam hrál jeden americký kytarista, žijící někde ve Skandinávii, s mladými Švédy a byl z toho pěkný nářez. Od blues přešel přes Hendrixe, Marleyho až k funku ve stylu Jamese Browna! Přizval jsem tam kamarády výzkumníky Italy, zcela nevinně do jazzového klubu, a byli z toho trochu vyvalení :pStampen_20170725.jpg :D
 
Repro v Mazdě teprve zajíždím a pomalu ho rozehrávám, ale stále nemohu najít ideální nastavení, abych zvukem svou 6ku skutečně naplnil. Takže stále zkouším, hledám, co bude to pravé. Dneska jsem zvědav, ale podle dosavadní zkušenosti jí toto může sednout. Nějaký Prodigy fanda?


Nebo raději Skrillex?

 
Back
Top