• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Infotainment, ovládací panel

Tak jsem dnes při servisní prohlídce reklamoval infotaiment.A dozvěděl jsem se,že všechny problémy způsobuje příliš velká kapacita externího disku.Na moji námitku o tom,že nejsem sám a že existuje nějaké mazda forum,kde si vyměňujeme informace,jsem se dozvěděl,že jsme traktoristi.Přehráli mi sowtvare,a pro změnu mi zase nejde navigace.Tak budu muset za tím traktoristou zase do Ostravy zajet,však to mám jen30km. a v práci na mě rádi počkají!
 
Pár vět o řešení problému s infotaimentem.Druhý den po gar.prohlídce mi přišel mail od Mazda čr s dotazníkem o spokojenosti se servisem.Tak jsem tam po pravdě a na plnou hubu vylíčil mé pocity.Hned druhý den mi volat technik a začaly výmluvy typu tohle jsem neřekl,tak jsem to nemyslel,atd.Nicméně jsem byl objednán na dnešek na posouzení reklamace.45 minut zkoumali a přehrávali kartu do navigace,pak mi technik oznámil,že se jim nedaří načíst mapy.Zeptal jsem se,jestli není při přehrání software infot.nutno vyjmout kartu navigace,řekl že ne.No a za nějaký čas přišel opět,že se ta karta vyjmout musí.No a tak na závěr mi předal vozidlo s omluvou,že kartu mi v průběhu příštího týdne pošle na adresu.Kdyby tak jednal hned,mohlo naše jednání vypadat příjemněji.Tak snad to klapne!
 
Zdravím všechny
Mám problém s spárováním nového telefonu,stary mi spárovali v mazdě při koupi ted jsem musel koupit nový a problém stále to píše -zařízení nelze spárovat neznámá chyba a taky nejde starý vymazat - nevím si už rady -pokud jste třeba měli podobný problém poradte dík za každou radu a jedná se o telefon xiaomi redmi.Děkuji velice.
Nazdar taky jsem se s tím potýkal ale je to v návodu párování telefonu ,jde o to že musíš zmáčknout na volantu to tlačítko se sluchatkem a pak počkat až si to najde tvoje zařízení a potvrdit kód který se ti zobrazí jak na infotainmentu tak i v mobilu pokud souhlasí dáš ok a mělo by to být. Já mám taky xaomi redmi note 7 a dělal sem to podle chytré knížky,tak to zkus a uvidíš hodně štěstí
 
Back
Top