• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Jaká je vaše profese?

Vyberu si nejlepsi nabidku. Ne, vazne... rad bych neco. Vymyslime neco kloudnyho?

jasny, nascanuj stavajici smlouvu a posli mi ji, poslu protinabidku a uvidis.. v klidu porovnej, probereme to. Kazda pojistovna je malinko jina, nektera ma napr. ROCNI limit na pojisteni skel, nektera limit NA JEDNU pojistnou udalost. Cenove stovkovej rozdil, v praxi obrovskej rozdil - treba za par desitek tisic.... Nakalkulime a uvidime :)
Filip
 
Mno tak to já jsem úplně obyčejnej dělňas ve fabrice. Po škole chtěli všude praxi a nikde nebrali, tak jsem nakonec skončil na něčem, kde jsem nikdy nechtěl být ... Ale platí pravidělně a na penize si stěžovat nemužu... teda řikali nam, že nema cenu si stěžovat :D (jinak střední jsem studoval prumyslovku - elektrotechnika se zaměřením na počítače, operační systémy a sítě, a pak tři roky na vysoky na VUT - FEKT energetiku :D ) ... a tak jsem plně kvalifikován na výrobní pracovní sílu :D
 
Ahojte, no dělam v Brně ve Slatině inženýra ve výrobě solárních panelů (původem na ekonoma docela skok) :D :D
 
Nehledáte někdo v práci novou kolegyni? Zlínský kraj, nejlépe Uh.Brod, Uh.Hradiště, Zlín a okolí. Nástup od února, spěchá.
 
Vedoucí teamu technologů a seřizovačů. Vstřikujeme plastové díly pro BMW, Mercedes, Porsche atd... ;)
 
Programátor CNC-CAD laserů. Vyrábíme převážně vstřikovací lisy pro firmu Lego a BMW.
 
ja som devops ale co to znamena na to sa ma nepytajte, v praxi sa babrem s takymi tymi IT vecami (unix/linux) a preto mam obe ruky leve na manualnu pracu
 
Back
Top