• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Jaká je vaše profese?

že se ze mě stane dobře placenej popelář... :) Budu se ve firmě starat o bezpečnost práce a životní prostředí.
 
že se ze mě stane dobře placenej popelář... :) Budu se ve firmě starat o bezpečnost práce a životní prostředí.
Takže ten, co ho ve firmě každej nesnáší :D nebo alespoň u nás to tak funguje :D
 
Jo přesně ten...:D Ale tyhle pocity vyvolávám uže teď (kvalitář), takže žádná velká změna.:p
 
Ja musim denne potesit 50 zenskejch, ale s haremem to bohuzel nema nic spolecnyho. Jsem jen obycejnej ajtak v jedny spolecnosti, ktera se zabyva autorskym pravem ;)

Odesláno z custom note 3 (note 5 ROM)
 
No pokud je to OSA tak pozdravuj moji mamu

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
Ja jsem detailer, tzn. profi dukladne a setrne myti, cisteni, strojni lesteni a renovace supersportu/luxusnich aut (ale i tech beznych) aplikace keramickych povlaku na lak, skla, kola, kuzi, plasty atd....proste aby auto vypadalo jeste lepe, jak z fabriky a bylo ochraneno na nekolik let :).
 
Back
Top