• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo má RX-8...

Ta první už pod odkazem není, tu druhou možná znám, zjišťuji, třetí vypadá fajn, ikdyz více rozdílné odstíny než bývá zvykem. Nájezd moc neres, jde hlavne o stav motoru :)
 
Ta první byla černá 141 kw a majitel je členem mazda klunu. Pojedu se na ní podívat na zvedáku, a myslel jsem, že jestli bude v pohodě tak jí vezmu, ale uvidím jak bude vypadat zespodu. Motor mi přišel v pohodě, když jsem jí projížděl. Viděl jsem i co na autě bylo od dovezení děláné. Brzdy, výfuk nerezový, startér, asi i cívky a svíčky.
Těch odstínů jsem si taky všiml, trochu to beru jako varování, víc jí prověřit.
Zajedu se podívat na tu modrou do Benešova a asi i na tu červenou s těma odstínama v Praze.
 
Kupil som pred par tyzdnami r.v.2003 170kW 6st. manual. Jazda je neuveritelny zazitok. Bohuzial už ma zlobí, zacala stracat vykon pri dlhsich cestach na dialnici a zvysila sa jej drasticky spotreba. Kompresia je ok. Podozrievam upchaty katalyzator alebo palivove cerpadlo...
 
Úvodom zdravím všetkých priaznivcov rady RX. Chcel by som sa opýtať či nemá zvás niekto skúsenosti s použitím motorového oleja 10w30 synthetic prípadne s kombináciou premix. Za odpovede vopred ďakujem.
 
Back
Top