• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Koupě nového auta

Za mne je nová 6ka taky dobrá volba. Po 6.3K km pořád spokojenost a žádný velký mínus. Jen tedy doporučuji vyzkoušet ty 3 děti vzadu. Nevím samozřejmě, jak je máš staré, ale nejsem si jistý, jestli se tam vejdou 3 autosedačky. Krajní místa jsou dobrá, široká, díky čemuž ale bude vždy trpět ten uprostřed.
 
Dobrý den, vybírám nové auto a chtěl bych se zeptat, co je důležité vědět a neopomenout při zvažování, jestli Mazda 6 wagon 2.5 je správná volba.( 3 děti vzadu)
Co můžu čekat za problémy ( koroze - pravda nebo pověra?)....
Co za příslušenství stojí za to koupit (zástěrky- má to smysl? Atd)
...atd
Pokud vyhovuje velikost na ty tři děti, proč ne, je to furt fajn auto, navíc zase vylepšené. Je třeba počítat, že za dva roky bude nová. Zástěrky dopředu určitě bych dal a nalakoval viz. moje galerie, za tu ochranu prahů to stojí.
 
Nejstarší je 11 let, jezdí už bez sedačky. Sedí uprostřed, tam je místa nejmíň. Zbylí 2 mají sedačky. Zkoušeli jsme sedan, je to trochu knop. Tak trochu doufám, že v kombi bude o chlup víc místa na to narazit sedačku ke dveřím. Sedanu se střecha hodně svažuje. Za pár měsíců snad vyndáme i druhou sedačku, pak to snad bude lepší.
Popravdě jezdíme ceedem první generace, v tom autě je místa víc jak v M6... tak mám trochu smíšený pocit koupit 2x dražší auto, kde je míň místa. ( ale přijde mi zatím, že to půjde)
 
Popravdě jezdíme ceedem první generace, v tom autě je místa víc jak v M6... tak mám trochu smíšený pocit koupit 2x dražší auto, kde je míň místa. ( ale přijde mi zatím, že to půjde)

Tomu se mi nechce moc věřit, protože Ceed je téměř ve všech rozměrech menší auto včetně šířky interiéru. Výrazně menší, jen druhá generace je o 5mm vyšší.
 
Tak když jsem se podíval na sautu na fotky zadní lavice prvního cee'du, tak asi i rozumím jak je to myšleno. Potože to opravdu vypadá spíše jako lavice. Takže pokud se autosedačky dají co nejvíce ke dveřím, tak má prostřední pasažér poměrně hodně místa bez toho, aby seděl nepohodlně.
V 6ce a to musím upozornit, že v kombi to nejspíš bude stejné jako v sedanu, jsou prostě krajní místa více vytvarována a už jen díky tomu podle mě nelze sedačky ukotvit více ke dveřím - zvlášť pokud by @Maneros chtěl využít i Isofix zámky. Jinak, ale co se týče místa nad hlavou, tak já se svými 1,85 m nemám v kombi problém.
 
Tak sem budu chodit sbírat moudrost, abych se o ten koráb dobře staral.
Kde třeba většinou nakupujete pneu, kola, doplňky (třeba plastové věci do kufru) atd?
 
Tak jsem si o víkendu projel M6 Wagon v manuálu...
To jsem neměl dělat!
Teď jí chci ještě víc než předtím... :happy:
Takže teď nějak přesvědčit ženu o tomtéž...
 
Tak jsem si o víkendu projel M6 Wagon v manuálu...
To jsem neměl dělat!
Teď jí chci ještě víc než předtím... :happy:
Takže teď nějak přesvědčit ženu o tomtéž...
No, dej potom vědět, jak jsi přesvědčil ženu :)
 
Back
Top