• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Loučení se sezonou 2015 - Moravia Unit - sobota 24.10.2015 - Macocha - 15:00

Přijedete se rozloučit se sezonou?


  • Celkem voličů
    8

Natural

správce
Člen týmu
5 209
Mazdar, Mazdar, Mazdar

Pomalu se nám blíží další konec měsíce a to je samozřejmě čas na setkání a pokec.

Datum: sobota 24.10.2015
Čas: 15:00
Místo srazu
: Parkoviště Macocha - https://mapy.cz/zakladni?x=16.7309878&y=49.3707657&z=18&source=base&id=1922165&q=macocha
GPS: 49.3712067N, 16.7313086E

Pokecáme, dozvíme se, co je u koho nového, koukneme na Mazdičky a uděláme nějaké pěkné fotky. Za občerstvením půjdeme do nedaleké chaty Macocha nebo se projedeme společně do nedalekého Ostrova u Macochy. Všechno podle aktuálních chutí a přání :cool:

Kolony na místo srazu se určitě upřesní v průběhu této diskuze.
Všechny připomínky a návrhy jsou vítány ;)
Tak kdo se už těší? :troll:
 
Pokud někdo pojede od Zlína, mohli bychom si dát sraz na parkovišti u Tesca poobědě a dojet tam společně.
 
No,já bych teoreticky mohl dojet s tebou, ale ještě nevím, jak mi to vyjde. Mimochodem, mě sezona právě začíná;):rolleyes:
 
No já pojedu taky v podstatě o Zlína , ale nemám na tomto autě vtupenku do fronty- teda dálniční známku tak pofičím po asi staré. Já mám vlastně sezónu pořádo_O
 
@MildaMPS No joo no, sezona 6MPS právě začne :D

@thomzw To je fakt, že z nás nejspíš všichni mají sezonu pořád :) Ale sezona venkovních srazů za teplého a pěkného počasí je fuč :cool:


Jinak odjezd z Vyškova bude v 14:15 z naší již tradiční benzinky AGIP u dálnice. Sraz na benzince ve 14:00 a odjezd nejpozději v 14:15.
Takže kdo bude mít cestu přes Vyškov, tak dejte vědět ať víme na koho se můžeme těšit :)
Trasa z Vyškova povede cca tudy: https://mapy.cz/zakladni?planovani-...rkoviště Macocha&rp={"criterion":"fast"}&ri=0

Prostějováci a podobný směr mají sraz a odjezd viz. příspěvek nahoře od @Mikk . Tímto palec na horu za rychlou organizaci ;)

Brňáci sem můžou určitě taky napsat nějaké přibližné info, kdyby jich chtělo jet více stejnou cestou.

No a ostatní směry určitě taky můžete napsat info. Čím víc směrů. tím víc sraz :D :)
 
V Jedovnicich bude vylov rybnika kdyby nekdo chtel stravit v Moravskym krasu vice.Jinak se pokusim dojet.
 
Boskovice, Blansko a okolí:

Pokud by měl někdo zájem, tak sraz v Boskovicích na Benzině ve 14:00, odjez nejpozději v 14:10. Jelo by se přes Blansko, sraz by byl na OMV ve 14:25, odjez nejpozději 14:35. Předpokládaný příjezd na místo v 14:51. Hlaste abych věděl zda je zájem, protože jinak bych volil pro mě výhodnější cestu.
 
Tak na FB zatím 9 se zúčastní a 8 možná. Tady taky nějaké to jméno v anketě. Noo to vypadá opět na vydařenou akci ;)

Kdo má v plánu jet přes Vyškov?
A obecně, kdo má v plánu jet kudy, ať na sebe můžeme počkat? :)

Mazdar :cool:
 
Takže se omlouvám, ale nedopočítal jsem se s datumy :(
Mrzí mě to o to víc, že pokud se nepletu tak je tam slušná cesta přes Prostějov....
Každopádně si to užijte :D
 
No jo Peťo, když ty si tuhle srazovou sezónu byl na tolika srazech, že se ani nemáš proč omlouvat :D ;)
Jasná věc, díky za info a ať se vydaří oslava :cool:
 
Boskovice, Blansko a okolí:

Pokud by měl někdo zájem, tak sraz v Boskovicích na Benzině ve 14:00, odjez nejpozději v 14:10. Jelo by se přes Blansko, sraz by byl na OMV ve 14:25, odjez nejpozději 14:35. Předpokládaný příjezd na místo v 14:51. Hlaste abych věděl zda je zájem, protože jinak bych volil pro mě výhodnější cestu.

Hlásím Blansko, já jsem pro, @Padi - tomu zavelím a je taky pro. Otázkou mi zůstává, kterou OMV v Blansku myslíš? Máme tam dvě a jelikož je Blansko celkem rozkopané, tak mě to děsí. :)
 
@LadyDoubleEl to tak vypadá, jako by jsi měla zkušenosti s neurčením přesné polohy OMV :D :D

@Háre určitě doporučuju specifikovat benzinku, jinak budete 100% na jiné. Né že by s tím byly nějaké zkušenosti :D :rolleyes:

@Padi už je končně pojízdnej? By nám mohl konečně ukázat tu jeho grilovací mašinu ;)
 
Tak to je už vážně pech :wtf: No tak na nás aspoň v práci můžeš myslet no :hungry:

Mimochodem kdo má ještě v plánu jet přes Vyškov?
Zatím jedeme teda: @Natural , @zdufi , @proton

Cestička z Vyškova je taky pěkná, jako z Prostějova :p
 
@Natural ... Podívej, člověk se konečně ukáže, tak máš být rád, že existuju a ne mě tady zase ztrapňovat :D achjo, že jsem radši nemlčela :D a jen tak mimochodem.. V sobotu budu přezouvat (z rodinných důvodů), tak pšt nebo přivezu hever a neodjedeš :D

@Háre Jelikož pojedeš z Boskovic, určitě myslíš tu u kauflandu.. A pokud tedy nebudeš proti a nevybereš si tu druhou cestu, tak se potkáme tam :)
 
@LadyDoubleEl Sranda musí beejt, však mě znáš :D ;) Ok ok už jsem hodnej, ať nejsem na heveru :D

A dobré zprávy pro všechny, co mají objednané bundy. Díky @Vitus už je mám doma a v sobotu je beru na sraz! :cool:
2015-10-22-5402.jpg
 
Back
Top