• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Loučení se sezonou 2015 - Moravia Unit - sobota 24.10.2015 - Macocha - 15:00

Přijedete se rozloučit se sezonou?


  • Celkem voličů
    8
@LadyDoubleEl Omlouvám se za opožděnou reakci, dlouho jsem se sem nedostal. Naštěstí jsi skvělá stopařka a našla jsi mě na fb :D . Myslel jsem tu druhou ale jelikož nevím jaká je momentální dopravní situace v Bk, tak si nechám poradit. Vypadá to, že pojedeme jen my tři, tak si dáme teda scuka na první OMV u Kauflandu ve 14:30, pokud s tím souhlasíš?
 
Sraz tu máme už zítra! A počasí je objednáno, takže všichni směle na Macochu ;) :cool:

Kdo by nechtěl jet sám tak má na výběr z kolon na místo srazu snad ze všech stran :)
Konkrétně:
Zlín - odjezd 13:15 od Baumaxu -> přes Vyškov kde je hromadný odjezd 14:15 od AGIP
Prostějov - odjezd 14:00 od Albertu (bývalého Intersparu)
Boskovice - odjezd 14:00 od Benziny -> přes Blansko kde je hromadný odjezd 14:30 od OMW u Kauflandu

Časy jsou orientační. Kdo nemá tel. kontakt a má v plánu někde zdržení, tak si o tel. napište do SZ ;)
Budeme se těšit určitě na všechny a kdo ještě váhá jestli jet, tak ať určitě neváhá :)

Mimochodem co Brno? Nějaké odjezdy a kolony v plánu? Takové velké město a nikdo nemá v plánu přijet? @r6d3k , @Tyger , @Swestr , @Emvique , @Zichy , @dzodzo a spousty dalších mě napadají ;)

těším se na fotky v nových bundách :)
Jojo určitě se pochlubíme nějakou společnou fotkou :troll:
 
Jede nekdo od Svitav? :)

Odesláno z mého HTC EVO 3D X515m pomocí Tapatalk
 
Zitra dorazim po sve ose sam.jeste budu neco delat a nevim jak budu stihat.kdyz tak si dam rychlostni zkousku at to stiham;)
 
Neboooj přivezu ti klaňáckou bundu :D Ses měl ozvat před pár týdny, kdy jsme vybírali termín ;) Však se zalezem občerstvovat dovnitř :cool:
 
Já to vemu obloukem přes OMV v Blansku pokud se časově trefím, jinak až na Parkingu.
 
Parádní srázek jako vždy. Díky moc všem zúčastněním za super náladu a parádní atmosféru. Jste všichni moc super a stálo to opět za to!! ;)
Jsme super banda, doufám že se všem moc líbilo :p
No a počasí naprosto podle objednávky, co víc si přát :cool:

Kdo má nějaké fotky nebo videa, tak šup se vším do GALERIE
Já tam přidám něco z mého repertoáru v průběhu zítřka.

Mazdááár ;)
 
Back
Top