• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 6 (GJ/GL) - obecně

Taky jsem několik měsíců tápal proč mám v techničáku GH, přitom dle všeho sem zjistil že se tu o tomto typu bavíte jako o GL... Děkuji za vysvětlení..
 
Chlapi mám na vás ještě jednu prosbu, mám od roku 2017 už potřetí problém se sklápěním vnějších zrcátek, dvakrát mi to měnili na záruku teď už záruka pominula a opět se mi občas nesklopí,, nevíte co stím..?
 
Co se osvědčilo, tak zasadně se vyvarovat kontaktu z vodou při mytí hlavně wapkou.Voda zateče do mechanizmu za zrcátko a časem je tutově po něm. Ja mám od té doby pokoj.
 
To mě taky napadlo jako jediné možné řešení a dával jsem si teď pozor ale evidentně ne na 100%. Je to strašný teda u žádného jiného auta jsem tohle nezažil aby to vydrželo půl roku... Na tom by měli asi zapracovat... Koukal jsem na faktury že si za to počítají cca 4000 což bych i dal kdybych věděl že to bude navždy v pohodě ale platit to zas na půl roku se mi nechce... Nicméně děkuji za odpověď...
 
No to je neuvěřitelný.. Takže Chápu dobře že je tedy problém že nateče voda do elektriky, není tedy ten problém mechanický..
 
A lze ho tedy opravit rozebráním toho zrcátka vysušením nebo něco podobného nebo prostě se musí měnit celý nový mechanismus...
 
Právě že kovové součástky s plastovými si moc nerozumí, ty kovové zreznou, zatuhnou a doslova polámou ty plastové díly, při mechanickém pohybu zrcátka..takže oprava asi moc úspěšná nebude.Nějak se měnilo ozubené plastove kolečko ale nevím jestli z úspěchem.
 
Poslední úprava:
Kdyby ty návleky na zrcátka byly s potiskem Mazdaklan, byla by to docela stylovka i při mytí autao_O
 
Čaute, aj mne to zrcatko začalo štrajkovať po umytí tak som ho riadne premazal litiovou vazelinou v spreji a od vtedy pokoj už sa nebojím vapky. Keby dačo tak premazem znovu.

Odoslané z SM-G975F pomocou Tapatalku
 
zdarec,
zkusím zda někdo neřešil podobný problém. Při jízdě po rozbité silnici, nebo kostkách se mi ozývá drnčení ze strany spolujezdce, takže to nemůžu za boha najít ( kastlík, sloupek, dveře, clona, palubka apod ). Manželka to nijak nevnímá, tak tam jsem pomoc nenašel . Začíná mě to dost vytáčet, protože jinak je auto uvnitř tiché i při jízdě po kostkách . Neřešil jste někdo něco podobného ??? Na CX-3, kterou jsem měl, to dělal výdech v palubce u spolujezdce
 
Back
Top