• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Mě ne. Trošku mě tím vytočili. Jednak tím,že se má snad dělat každé 2 roky a druhá věc, mám problém s řazením. Zadrhavá, za studena jde ztěžka,někdy kvalty musím dávat na 2x. Myslel jsem,že při brzdovce odvzdušnují i spojku. Pokud ano,mohlo by to řazení jen prospět,ne?

Jedná se Auto Efekt Zlín. Servisní technik p.Dlabaja
 
@king dave Mám taky problém s řazením za studena, objednal jsem řidší olej do převodovky - Ravenol, co se tady doporučuje, napíšu pak, jestli to pomohlo.
 
@Péťa OV, Ravenol jsem daval i já. Bohužel, nepomohl. Zda se mi,že je dokonce horší než origo.
Mazda 3 G120 2018
 
Víte někdo, jestli současný facelift, který se dá objednat od 4/2020 přinese něco jiného než mild-hybrid motor?
 
Prosím majitele poslední CX-3 (po faceliftu) co mají 2 poslední nejvyšší výbavy Attraction a Revolution, jestli parametr "Adaptivní přední světlomety" znamená matrixové vykrývání při dálkový světlech nebo jen automatické přepínání dálkové/potkávací. Díky moc!
 
Zdravim. Ma niekto napad ako "znepojazdnit" spatne zrkadlo? Bude staci ho oblievat vodou?
Autu konci 3rocna zaruka 25.10. Spatna obcas blbne a dost aj vrzga pri sklapani a naspat. Vela casu mu nedavam a zaruka sa na spatne + 2 roky nevztahuje. Samozrejme, ked v servise sa nic neprejavi, tak je to ok. Povedali mi, ze im staci poslat mailom video v ktorom je zachytene, ze to nefunguje.

Inac co to tu dlhsie citam, tak zrejme este nik nemal problem s HUD displeyom. Najprv zacal vrzgat pri otvarani a sklapani. A pred dvoma tyzdnami prestal fungovat. Otvori sa iba trochu. Bol som vcera na 3 servisnej a bude vymeneny.
Vymenu spojim s instalaciou apple car play
 
a nestačilo by to třeba jen promazat? občas jsem v šoku, jak se dneska řeší problémy s částečnou nefunkčností... samozřejmě trochu chápu tvůj postoj, ale stejně mi to připadá pitomé.
 
Mám úplně debilní dotaz. Existuje nějaké inteligentní umístění "mezidna" kufru jinde v autě, když se vyjme ze své pozice (pro zvětšení prostoru v kufru)? Nebo je prostě nejlepší to uklidit někam mimo auto? Děkuju
 
No můžeš ho dát to tý aretace otevřeno, ale to je v praxi k ničemu :) U nás se prostě vyhodilo, protože na spodní část máme gumu a to stačí.
 
@ReVolte jj, to jsem našel jako jedinou funkční jinopolohu, než ležení dole :) je to trochu škoda, protože by se mi někdy hodilo mít ten kufr rozdělený, ale nemám uzavřenou garáž, abych si to tam odložil a měl to vždycky při ruce před cestou.
 
Zdar lidi, možná blbý dotaz, ale dá se do infotainmentu nahrát obrázky rádií ? Bráchovi ve fabii to jde. ?
 
Taky jsme s CX-3 spíš jezdili, než si s ní hráli :D Ale na druhou stranu, jak píše @PetrKk, každý je jiný, proto máme (relativně) svobodný trh a kapitalismus, aby si (skoro) každý mohl vybrat podle toho, co je pro něj důležité... Nedávno jsem s jedním majitelem Tesly 3, kterého lehce znám (bývalý kolega), řešil, proč Tesla 3... jeho důvod je software, naprosto vážně. Je vývojář, jízda ho moc nezajímá, baví ho hrát si s těma možnostma palubního systému, baví ho možnost sledovat filmy (to by mě nikdy nenapadlo, že někdo v autě udělá), hrát hry (ještě víc!)... Prostě ho baví, že to auto má svůj tablet, nastavitelné "cool" údaje... a spolu s důvěrou v budoucnost elektřiny je to pro něj hlavní rozhodovací argument. Já na tyhle věci mám počítač a přenosný tablet. Tenhle člověk by asi také s Mazdou byl nešťastný, ale je otázka, zda vůbec Mazda chce na takové lidi mířit. Někoho si vybrat musejí, auto pro všechny neexistuje, snad jen v Čechách uspokojí 90 % populace Ovečka f TDíčku na hlínách.
 
Tak prevazne jezdim solo ! Vloni nakup rajch tak jsem svezl znamy a pri vystupu pravy zadni pas se nenaviji ! Oprava bošina super ! Pred mesicem pro zmenu se pojebal levy zadni pas ! Bošina zrusen ! Je tohle ok, aby se sra.... bezpecnostni prvky ? Hlavne nevim kam auto dat na 4 servis ! Librec, Pragl ?! Kazda rada ok ! Dekuji
 
Back
Top