• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Cena a nějaké foto?
Doplním tedy ještě bližší info k instalaci. Kupte si díly 67895-47010 a 67896-47010. Stačí lokální Toyota dealer. Pak stačí jen připojit s tím, že pokud přijde díl se zubem tak ho kousek odříznout a vložit po lištu u oken. Dále jen nalepit podél hrany přední části zadních dveří.
 
Chci si barvou zatáhnout lehce poškrábané disky Diamond cut a na netu jsem nenašel rozumnou informaci k typu barvy. Mohl by někdo dát radu, tak jako tu je odkaz na drobnou korekci laku Soul Red? Díky.

Mazda Diamond Cut.PNG
 
Caute, za 2 tyzdne mam mat prehliadku CX3, bola servisovana v kosiciach ale mám dohodnutý alz Prešov. Ked som sa pytal na olej tak vravel ze v Košiciach tam leju Castrol co som bol prekvapený no v Alz davaju originál mazda 5w30. Vravel ze pri castrole (ci to je 5w30 alebo 0w30 alebo co nespecifikoval) tam pomerne rychlo a vysoko stúpa palivo ktoré sa tam dostáva a nestíha sa odparovat. Je to možné a aký olej dávate vy? Iný olej neodporúčal aj ked vravel ze nebude problém naliat aj niečo iné co si prinesiem. Som úplne z iného odboru tak sa ospravedlnujem za mozno neodborne výrazy alebo ak som nieco napisal blbo... Auto má najazdené 58K cca a jazdí sa okresky35 mesto 35 dialnica 30 cca.. Co sa tyka jazdy tak vyuzivam cele spektrum otazok cize aj vytacam do červených ak je treba resp. nevydrzim to nespravit ?no zasadne nepodtacam. Vyroba 9/2018... Inak bude vymenene aj palivove cerpadlo vramci zvolavacky.
 
Ahoj ja tiež servisujem v HaH ..a som spokojný s olejom je síce pravda že pridávam keramické aditívum ale mám spotrebu dlhodobú na CX-5 ..5,9

BE6BA757-AC22-43D3-B5D4-671C689BB105.jpeg
 
Ahoj, dočetl jsem se, že pětiletá CX-3 je podle TÜV SÜD čtvrté nejspolehlivější auto Evropy. Před ní je jen Porsche, Mercedes a Audi, za ní pak na sedmém místě Mazda 2. Moc mě to těší, a doufám, že ta moje to jen potvrdí.
 
Ahoj, sháním do rodiny CX-3 4x4 do 2018 - G120 2.0 - mám jeden konkrétní tip ale nevím kde bych mohl prověřit servisní historii dle VINka - máte nějaký tip na mazdaweb nebo jestli máte někdo možnost osobně? VIN bych poslal do SZ...
 
Neřešil jste náhodou někdo tohle:
TgBZzyq.jpg

aneb odchlipující se guma "horní předzástěrky zadního kola" (nevím jakej má tenhle "deflektor" oficiální název :) ). Děje se mi to synchronně na obou stranách auta. Ptám se čistě jen, jestli jste to někdo nějak zdárně a trvanlivě vyřešil (přilepil?).

Díky
 
@biscuit oficiálně je to ochrana proti kamínkům. Já bych pomocí izopropylalkoholu očistil a odmastil kastli i ten kus gumy a znovu to přilepil pomocí tenký oboustranný pásky.
 
Díky Maxi. Nahlížím na to stejně, IPA je můj kamarád už od školy :) ale pak jsem myslel použít nějaký lepidlo. Je to guma na plast, to by mohlo bejt efektivnější, než ta oboustranka (i když mám 3M). Co myslíš?
 
Díky Maxi. Nahlížím na to stejně, IPA je můj kamarád už od školy :) ale pak jsem myslel použít nějaký lepidlo. Je to guma na plast, to by mohlo bejt efektivnější, než ta oboustranka (i když mám 3M). Co myslíš?
Není ten plast lakovanej? Aby to lepidlo nepoškodilo barvu ? I když tady je to asi jedno, protože to bude stejně přilepený a zakrytý.
 
Já jsem to řešil v prodloužené záruce, ale ta se prý na karoserii nevztahuje. V AutoPalace Brno chtěli za jeden kousek folie 500 Kč. Tak jsem oba utrhl a nechybí mi.
 
Zdravím, aké máte/odporúčate predné a zadné brzdy? Ak chcem niečo lepšie, oplatí sa kupovať od EBC alebo nie?
 
Já jsem dal přední destičky Ferodo, protože z výroby tam byly taky Ferodo (s logem Mazdy) a brzdilo to dostatečně. Všechno ostatní mám po 100 tis. původní. Pochybuju, že se změnou značky proti originálu něco zlepší.
 
Back
Top