• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Nenašlo by se něco podobnýho v Tesku nebo v Globusu? Jak je ten regál s autodoplňkama. Že by to vyšlo na míň peněz, zvlášť kdyby to bylo v akci. :)

Tak som to trochu domrvil, pretože tie doplnky sa niektoré nedajú kombinovať. Takže cena by bola cca: 1900€. A samozrejme robota. No výsledok na čiernej CX3 by bol fantastický, pretože tie plasty sú kombinácia čiernej a červenej. Ja sám budem ladiť všetky doplnky do tejto kombinácie. Pretože je to :cool:
 
Poslední úprava moderátorem:
Rozmýšlal som nad založením novej témy k CX3, no neviem či to má až taký význam. Názov témy by bol : Aj ty sa nemôžeš dočkať? Prispievali by do nej všetci, čo majú CX3 objednanú a príde im až neviem kedy a nevedia sa dočkať svojho milášeka a potrebujú zdieľať svoje pocity s podobnými Mazďákmi-čakateľmi. Ale asi je to zbytočné a ja som jediný, čo sa taaaaaaaaaaaaaaak teším :D
 
Rozmýšlal som nad založením novej témy k CX3, no neviem či to má až taký význam. Názov témy by bol : Aj ty sa nemôžeš dočkať? Prispievali by do nej všetci, čo majú CX3 objednanú a príde im až neviem kedy a nevedia sa dočkať svojho milášeka a potrebujú zdieľať svoje pocity s podobnými Mazďákmi-čakateľmi. Ale asi je to zbytočné a ja som jediný, čo sa taaaaaaaaaaaaaaak teším :D

:) buď v klidu. Já čekal na CX 5 téměř půl roku. Čas jsem si krátil nakupováním doplňků ( drobet se mi prodražila :)) a otravováním na fóru různými dotazy :). Fungovalo to. Tak dělej to stejné a ono to uteče :)
 
Rozmýšlal som nad založením novej témy k CX3, no neviem či to má až taký význam. Názov témy by bol : Aj ty sa nemôžeš dočkať? Prispievali by do nej všetci, čo majú CX3 objednanú a príde im až neviem kedy a nevedia sa dočkať svojho milášeka a potrebujú zdieľať svoje pocity s podobnými Mazďákmi-čakateľmi. Ale asi je to zbytočné a ja som jediný, čo sa taaaaaaaaaaaaaaak teším :D

Nejsi sám. Já jsem taky čekatel. Ještě cca. měsíc a bude konečně doma. Už aby to bylo.
Takže čas si krátím podobně jak @DokySn , jen teda ještě nenakupuji, spíše jsem ve fázi výběru, bo je toho tolik co bych chtěl, ale hold nemám bezednou kapsu, tak přemýšlím co tam ve finále do začátku přikoupím :D ... no je to peklo :D
 
Můzu potvrdit co napsal @DokySn.Dělal jsem to samé s čekáním na Cx3.

Odesláno z Nexus 7 pomocí Tapatalk.
 
Ja som tiez cakatel, resp. manzelka ;)
Vybrali sme si auto "na ceste". Boli nastastie k dispozicii 2 modely, z ktorych si manzelka vyberala. Obe Revolution, 88 kW, jedna s MT biela metaliza, druha AT Ceramic Metalic. Nakoniec vyhral manual, comu som aj celkom rad.
Doplnime predne senzory, alarm, automaticke sklapanie spätnych zrkadiel, rohoz do kufra. Vypinac prednych senzorov vyzera priserne :(

Povodne sme premyslali o Mazde 3, ale manzelke vadila dlha predna cast a okrem toho sa jej CX-3 jednoducho zapacila a aj ked je mensia, ako druhe auto do rodiny staci.
Umela koza vo vybave Revolution vyzera dost cudne a nemam z nej dobry pocit. Ak bude vadit, dáme pripadne urobit Alcantara potahy na mieru.
Auto tu bude o cca 2 tyzdne, tak sa celkom tesim.
 
Poslední úprava:
Ja som ako blázon, normálne mám na lište odkazy na všelijaké doplnky a vychytávky a žena keď to uvidela tak ma poslala zakúriť v krbe a narúbať drevo :D
A dodala velkom múdru vetu : Počkaj kým príde autíčko, trochu pojazdíš a zistíš čo všetko z tých vecí budeš naozaj potrebovať a potom kupuj! Ona ale nechápe potrebu si auto vyladiť do detailu presne podľa mojich potrieb a estetického cítenia, nevravím o veciach potrebných k zlepšeniu komfortu a bezpečnosti. Odpovedal som jej asi takto : Ty si do auta sadneš doma a vystúpiš v práci, ja si ho chcem aj vychutnávať :cool:
 
poslala zakúriť v krbe a narúbať drevo :D

Problém je v tom, že manželka nikdy nepochopí, že je až na druhém místě za novým autem (u některých jenom za autem) :). Buď v klidu, já jsem doma považován za magora :). Ještě, že máme plyn a do krbu kupuji drevěné brikety :).
 
Práve v tejto chvíli ma oslnilo zhora a prišiel som na to , čo vlastne skratka CX3 znamená. C - ako cumel (dudlík), pretože je tak krásna že by som ju stále bozkával a cumlinkal :kiss:; X - ako xclusive (avšak nie ten z Kauflandu :D), pretože punc exkluzivity určite má :pompous:; 3 - ako krásne ženské prsia, pretože na ne sa tiež neviem vynadívať :wideyed:

takže CX3 - xkluzívny cumel z ktorého oči nespustím!
 
@DokySn - ;) môže to byť asi takto CX ostáva a 5 no nič múdre ma netrafilo,takže u CX3-malé kozénky a CX5-pětky! :hilarious:
 
@benji remis - myslím, že niekedy nie je na škodu dať tzv. off topic, nezáväzný, kontroverzný a ,,upadající úroveň" štartujúci príspevok. Vieš, majitelia vozidiel Mazda sú tiež iba ľudia so zmyslom aj pre humor. Dúfam,že to pobavilo nielen mňa. Podľa mňa úroveň tohoto fóra je viac než výborná práve preto, že sa tu nielen odborne odpovedá na rôzne otázky, avšak niekedy aj s nadhľadom vtipkuje a nikto sa neposiela niekam, odkiaľ niekomu lezú nepekné veci. Ak chceš vyššiu úroveň príspevkov, nahliadni do témy rozoberajúcu odbornejšie záležitosti ako v Mazda CX3 - obecně. Viem, zatiaľ som osobne do vysokej úrovne príspevkov veľmi neprispel, no vynasnažím sa okamžite keď budem mať CX3ku doma, aby som uspokojil Tvoje požiadavky. S pozdravom v pozore stojaci JA.

P.S.: za mesiac na fóre jeden príspevok a prvá kritika...
 
Poslední úprava moderátorem:
Ahojte,
tak ako vela ludi tu, aj ja som cakatelom na novu CX-3. Chcem sa spytat hlavne majitelov ohladom sedaciek - potahu. Ako su na tom tie kozenkove sedacky po povedzme pol roku?
 
Čafte. 11.2. objedana a vraj začiatkom maja by mi mala prisť. Cakanie je peklo. Chvilu som uvažoval že kupim QQ 1,5dci ktorý mali skladom a manželke sa pačil viac, ale som rad že som odolal "pokušeniu".
 
Back
Top