• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Zdarec, dá se udělat něco s klaksonem ??? Ted večer jsem ho použil a nevěřím vlastním uším !! Zvonek na kole je hlasitější :) musel jsem otevřít okénko, abych se přesvědčil, že to vůbec vydalo zvuk, hruuuza ...
 
Poslední úprava:
Dvě možnosti:
1) vymění se za jiný
2) z origo příslušenství nebo neorigo příslušenství se ke stávajícímu dodá druhý na druhou stranu
 
Zdravím Mazďáci, zatím jsem jen v pozici čekatele, ale s velkou chutí čtu vaše poznatky a příspěvky. Máme objednáno CX-3 2WD G120 ve výbavě Attraction, barva Titanium Flash, k dodání během května. Díky vaší diskusi už s předstihem vím, nač se v některých situacích připravit. Doufám že to uteče a brzy přidám nějaké postřehy. Všem šťastlivcům přeji mnoho pohodových kilometrů a těším se na nějaký sraz.
 
Věřím že CX-3 budeš spokojený:)Po motoristické stránce u mně za jedna.
 
@Miky - takto by sa mala dať urobiť každá, nie? Aspoň vizuálne by to mohlo ísť s tými doplnkami od Mazdy??? Niečo som pozeral na ofic. stránkach ale je to dosť mastné.
 
Se to leskne jako zrcadlo, to smí na silnici? ;)
Je to "jen" kvalitně rozleštěný a navoskovaný, akorát je tam tři zadele světel :) Takže, proč by ne? Já osobně bych nad tim silně uvažoval, i kdybych si ty úpravy měl udělat na vlastní triko :)
 
Keby ste si chceli dať nahodiť tieto doplnky na SVK, tak cena materiálu priamo od Mazdy, by bola 2.382€ a za montáž sa tiež niečo utratí. :rolleyes: Áááách, mať na účte prachom zapadnutých 3.000€ by som zainvestoval, pretože vypadá to suuuuper!
 
Pokud je to cena včetně brzd, nebo kol, tak je to krásná částka :)
 
Poslední úprava:
@edemsx - vidím, že máš zmysel pre humor, teda myslím že ho máš a je ti jasné, že tá cena je iba za tie plastové čačky-bačky :) Ináč mne by sa to hodilo, pretož v máji príde domov CX3 v čiernej farbe, mňam by to bolo krásne. Poviem manželke, že příštích dvacet let jsme bez dovolené drahá, chci ty plastyyyyyýýýýýý! :D
 
Nenašlo by se něco podobnýho v Tesku nebo v Globusu? Jak je ten regál s autodoplňkama. Že by to vyšlo na míň peněz, zvlášť kdyby to bylo v akci. :)
 
Back
Top