• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Čaj borci, můžu se zeptat jak veliky platite pojistky na cx-3? At vim na co se mám připravit, vím že to záleží od toho co všecko je pojištěny ale su zvědavej. Aspoň +/-
Díky
 
Čaj borci, můžu se zeptat jak veliky platite pojistky na cx-3? At vim na co se mám připravit, vím že to záleží od toho co všecko je pojištěny ale su zvědavej. Aspoň +/-
Díky

Platím 8500 Kč a mám úplně vše ( povinné, havarijko, vandalismus, všechna skla bez limitu, zvěř, GAP na 3 roky atd.)
 
Tak je fakt, ze precejen Tve auto je v podstate asi za polovinu ceny meho. Ale stejne ten rozdil pusobi desive. A to jsem si tenkrat myslel, ze mam uchazejici cenu ;).
 
Do deseti učitě, mám v tom ale i asistenční službu mimo EU.

EDIT: Samozřejmě ALL RISK (havarijko, vandalismus, okna atd.)
 
Zdravím všechny. Tak jsem si včera přivezl novou mazdičku. Jenže... po 10km i zažala vevnitř nějak smrdět. Jako by se něco pálilo. Když jsem ji pak odstavil do garáže a vypl motor, za chvilku tam bylo čoudmo a skoro nedýchatelno. Stalo se vám to někomu? Co to je? Já nic nenašel. Ani na výfuku ani v motoru.
 
Je to běžná věc, kluci se stejným zážitkem jistě pochopí. Jedná se o vypalování a "ochranný" nástřik z Antverp, tomu dost pomůže. Můžeš být klidný. Někteří prodejci dokonce při předání vozu na tohle upozorňují ;)
 
Presne tak, @Natural má pravdu. Mňa osobne predajca na to upozornil. Čo máš za káru? Daj si to do popisu ;)
 
Díky za odpověď. S nějakým vypalováním jsem v koutku duše počítal. Jen jsem si to od vás potřeboval jen ověřit.
 
Potvrzuji vyřčené, prodejce mě na to dokonce upozorňoval slovy, bude to smrdět, kouřit se z výfuku a i z motorového prostoru, dokud nešlehají plameny, tak je vše dle plánu :D Mám auto asi tři týdny, najeto kolem 1000km a už to v podstatě nesmrdí, ale první jízda domů byla hustá, smrdělo to jak blázen, když jsem zastavil a couval z kopce, natáhnul jsem to i dovnitř :)
 
Mne pri prvej jazde na CX-3 isiel dym dokonca dovnutra cez vyduchy ventilacie :)
Na 6 sa mi to nestalo.
 
Zdravím všechny. Tak jsem si včera přivezl novou mazdičku. Jenže... po 10km i zažala vevnitř nějak smrdět. Jako by se něco pálilo. Když jsem ji pak odstavil do garáže a vypl motor, za chvilku tam bylo čoudmo a skoro nedýchatelno. Stalo se vám to někomu? Co to je? Já nic nenašel. Ani na výfuku ani v motoru.
ahoj, na foru je taky k tomu i samostatne vlakno - https://www.mazdaklan.cz/threads/nove-auto-smrad.831/ ;)
 
Díky za odpověď. S nějakým vypalováním jsem v koutku duše počítal. Jen jsem si to od vás potřeboval jen ověřit.
Ono smrdět ti to pak může i po pár tisíc km, až to trošku zajedeš a pak tomu pořádně naložíš. Např. delší dobu někde v horách do kopce. Tak ať pak nejsi překvapený :)
 
Back
Top