• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Ten nový fejsliftový volant je fajný ,celkově mě zatím mazdička baví ,už mám najeto 400 km :D (od středy )

Už ji mám 13 měsíců najeto 15500km a stále se jí nemůžu nabažit.At Ti skvěle slouží jako mě.
 
No super. Já taky z Brna. Jo a loď do Antwerp má připlout 20.5 tak třeba se dočká víc lidi od tud.
Tak rikas 20 jsou tady kary ? Tak to pripluje i moje kara cx3 cerny challenge ! Dalsi lod nahodou nevis ? Nes to rozhazej to bude taky trvat... hodit to do vosku pak central sklad pak primo prodejcum to je tak cerven !
 
Tak rikas 20 jsou tady kary ? Tak to pripluje i moje kara cx3 cerny challenge ! Dalsi lod nahodou nevis ? Nes to rozhazej to bude taky trvat... hodit to do vosku pak central sklad pak primo prodejcum to je tak cerven !
Snad se brzo dočkáš aj ty
 
lidičky prosím vás kdo máte origo dojezdovku mohly byste mi hodit foto jak vypadá to uložení rezervy. Koupil jsem za neodolatelnou cenu origo plechy s poklicema a rezervou, ale budu muset pořešit tu výplň rezervy a chtěl bych vidět jak to vypadá. Stejně mi nezbyde než to koupit v Mazdě, ale chtěl bych mít nějakou představu jak to vypadá v reálu ;) Řekl bych, že jsem u někoho viděl výplň rovnou a u někoho s úložnými přihrádkami, je to možný ???
 
Poslední úprava:
Tak rikas 20 jsou tady kary ? Tak to pripluje i moje kara cx3 cerny challenge ! Dalsi lod nahodou nevis ? Nes to rozhazej to bude taky trvat... hodit to do vosku pak central sklad pak primo prodejcum to je tak cerven !
Tak to opravdu nevím kdy připluje dalsí loď. Stejně nechápu proč nedělají vosk přímo v Japonsku.
 
Tak to opravdu nevím kdy připluje dalsí loď. Stejně nechápu proč nedělají vosk přímo v Japonsku.

Ten vosk už je z Japonska jako ochrana před slanou mořskou vlhkosti a kondenzací.V Antwerpach se odstraňuje a auta k nám dostávají jakousi "antikorozní ochranu."Tu ovšem nebrat vážně.Vice je to tu popsáno v jiném tématu.
 
Ty kraso to je proces ! To vidim vazne na ten cerven ! Hlavne at ji pekne umejou zada
 
Nieco podobne sme mali niekedy v Hyundai i30. Ak sa zacalo mlzit okno, pustila sa klima, vzduch sa presmeroval na okno a jemne sa odmlzilo. Vyborna funkcia. Mozno sa u Mazdy jedna o to iste.
 
Back
Top