• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Podle VIN je funkce přítomna.
Automatic retract/return function
• When the power outer mirror control module detects door lock/unlock, it retracts/returns the power outer mirrors.
 
Ten cerven je realny ! Musi to radne pripravit na prevzeti !
Já vím, odpočítávám každičký den, furt na to myslím, tak si zkracuji čas plánováním prvních výletů po okolí :DA doufám, že za 10 dní max. už bude stát před domem:woot:
 
Také odpočítávám každý den a čím víc se to blíží tím je to horší. Ráno vstávám a myslím na Mazdu. V práci zase myslím na Mazdu a večer před spaním také. Ať už je doma!!! Pokud se dozvíš že se to blíží tak hned piš.
 
Spíš jako pocity nabytí nové milenky :) Jen si to chlapi hezky vychutnejte,protože až přijde den D...čas bude ubíhat z novou CX-3 hrozně rychle.:) Já se nenadal a v pátek přišla první garančka:D
 
V sobotu odpoledne jsem potkal CX-3ku Red Soul s převozníma značkama na D1 jak sjíždí od Brna na Ostrovačice. Jel jsem za ní až do Říčan a zaparkovala u restaurace U Pytlíka. Někdo od tud?
 
Také odpočítávám každý den a čím víc se to blíží tím je to horší. Ráno vstávám a myslím na Mazdu. V práci zase myslím na Mazdu a večer před spaním také. Ať už je doma!!! Pokud se dozvíš že se to blíží tak hned piš.
Jojo, v pátek tam nejspíš pojedu kvůli nacenění současného auta, co půjde na protiúčet, tak vše pozjišťuju a napíšu ;)
 
Spíš jako pocity nabytí nové milenky :) Jen si to chlapi hezky vychutnejte,protože až přijde den D...čas bude ubíhat z novou CX-3 hrozně rychle.:) Já se nenadal a v pátek přišla první garančka:D
Já jako žena to čekání mám náročnější, ženský chtějí všechno hned, takže 5 měsícové čekání je docela mazec :D
 
Já jako žena to čekání mám náročnější, ženský chtějí všechno hned, takže 5 měsícové čekání je docela mazec :D
No ono to autíčko s pohledu ženy je vlastně trochu jako dítě na cestě, je potřeba to takto brát, nic neuspěchat a vydržať...:D Každopádně blahopřeju k výběru skvělého auta, které bude dělat nic než radost, stejně jako mě osobně:)
 
Skoda, ze neberou na protiucet plnolety auta ! Nissan je stary 18 let a budu rad, ze si ho nekdo za par kacek vezme.....tohle tezko vykoupi ! Jo vylodeni je pry 6. cervna v normandii
 
Podle VIN je funkce přítomna.
Automatic retract/return function
• When the power outer mirror control module detects door lock/unlock, it retracts/returns the power outer mirrors.
Děkuji ti, tak jsem přeci jen něco našel v knížce. 06UZJil.jpg
 
Je možné, že když jsem jí půjčil, tak si s tím asi někdo hrál a nechal to v pozici pro sklopení.
 
Jinak cx3 2017 už nesklápí zrcátka joystickem ,ale má na to spešl tlačítko
03.3_OVERLAY_Gallery_Highlights_Medium_LHD.jpg 2017_mazda_cx_3_doorcontrols.jpg
 
Back
Top