• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Bohuzel jsem liberecky kraj a nejlepsi cenu a podminky nam dala mazda usti nad orlici !!!! Tak v patek mazu 180 km a zpatky si milacka hezky vychutnam ! Dnes to asi navazej tak zavolej do brna kamo
Ajoo tak to zitra bude i to Brno, ja jdu na naceneni svého auta az v pondělí tak si ještě stejně počkámTak si ji o víkendu pořádně užij
 
Ajoo tak to zitra bude i to Brno, ja jdu na naceneni svého auta az v pondělí tak si ještě stejně počkámTak si ji o víkendu pořádně užij
Jasny dik.....cx3 best of ale za 5 let vezmu new cx5 haha je taky nadherna !!!
 
Já byl u Pelesi Auto a musím říct, že s vystupováním a jednáním, jsem byl moc spokojen.
 
Děkuji za odpověď, tak hlavně ať jsi spokojen a najezdil spoustu KM bez problémů, já mám Revolution a jsem moc spokojen. :)
 
Děkuji za odpověď, tak hlavně ať jsi spokojen a najezdil spoustu KM bez problémů, já mám Revolution a jsem moc spokojen. :)
Revolution je nadherny ! Ja jsem rad za challenge ! Hypoteka plus jedno auto jiz na leasing ! Tak jsem rozbijel prasatka kde se dalo, abych mel alespon na challenge :)
 
Pratele nechci to hledat ve foru ! Da se doobjednat rezerva vybava challenge ! Dik
 
jj to znam moc dobre, bez hypoteky to dnes moc nejde, taky ju mame :) sme na tom tak nejak podobne, ja si na auto taky musel dost pujcit, ale vis co? fakt to za to stojííí, je boží!!! Poradne si ji uzij a hodne stastnych km preju
 
Back
Top