• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Jj, ale Ford chystá nějaké menší SUV zřejmě z Fiesty, možná směřují právě jako konkurence proti CX-3
 
To jenom představa novináře. A vlastně ani moc zdařilá úprava původní fotky Mazdy CX-3 hlavně zezadu je tam prakticky jinak jen logo. To si s tím mohl pohrát víc aby to vypadalo věrohodněji. :D
 
Ahoj lidi. Nestalo se Vám někdy, že přestal fungovat středový displej (MZD Connect)? Manželka se včera přepnula do panik módu a volala mi, že ráno jela do práce a nerozsvítil se jí displej. Při couvání se obraz kamery zobrazil. Přísahala, že jej nevypnula, ani neví jak to udělat. Kromě toho nedokázala zamknout auto stiskem tlačítka na dveřích. Podotýkám, že s autem vyjela z garáže, nestálo v mrazu venku.

Když se vracela domů, bylo vše v pořádku. Displej fungoval, tlačítko na dveřích taky. Auto přitom celou dobu stálo na mrazu, takže s teplotou to snad nemá co dělat. Já jsem momentálně v zahraničí, takže se na to nepodívám. Kromě toho, pokud to teď funguje, nemám na tom co hledat. :cool:
 
Me se parkrat stalo, ze mi MZD Connect nenastartoval. Presny projev uz si nepamatuju. Ale pomohlo vypnout a znovu zapnout auto. Myslim, ze priste jsem pak zkousel i ten restartovaci trojhmat. Ale uz si nepamatuju, jake tlacitka to presne jsou.
 
Me se jednou stalo, kdyz jsem couval tak displej fungoval dobre, a pote jsem preradil na 1 a rozjel jsem se a zustal cerny. Tak jsem zastavil, zaradil zpatecku a zpet na 1 a uz fungoval...
 
Stejná zkušenost minulý týden. Po nastartování svítil obraz kamery, když jsem se rozjel nad 20 km/h kamera zhasla a displej zůstal černý, na ovladač nereagoval. Po zhasnutí motoru a opětovném nastartování vše v pořádku a od té doby klid. Občas si systém prostě žije vlastním životem.
 
Je možné že je to chyba konkrétního firmware. Můžete přidat údaj jaký FW. Máte ve svém autě?

Odesláno z Tapatalk
 
rovnaka vec se mi stala 2x na mojej CX-5. Po zastaveni, vypnuti a zapnuti motora ale uz vsetko islo OK.
 
Řekl bych, že je to poučné do prvních 30 vteřin pro někoho, kdo by chtěl vyloupnout tu záslepku a moc si netroufal, tak aby věděl, jak je chycená.
Přesně to jsem si říkal taky. Ale poučný je i samotný závěr, jak ten plast nabyde a nedosedá :)
 
Ten losí manévr je někdy docela síla. Je vidět jak hodně záleží taky na reakci řidiče. Největší problém je když se dostane nějaké kolo(a) úplně do vzduchu. To pak má ESP mnohem větší problém. Slalom na konci byl úplně v pohodě.
 
Back
Top