• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Oznámení asi nechodí všem. Já mám registraci od 15.10.2018 a do dnešního dne nepřišla ani jedna zpráva nebo jakékoli upozornění. Kdybych nečetl fórum netušil bych, že jsou dostupné nové mapy. :(
Zdarec, já mám registraci někdy od června 2017 a teď mi to přišlo poprvé...:)
 
Ahojte,

jsem nově majitelem nové CX 3 2018 AT Titanium Flash - Attraction a vlastně předem děkuji, protože fórum jsem projížděl právě ještě před koupí vozu.

Rád bych se zeptal na pár otázek, ohledně vozu.

Máte dojezdovou rezervu? Na kolik vás to vyšlo?
Automatické zamykání vozu - dle nastavení by se mělo automaticky zamknout po 30s, ale neděje se tak. Víte, čím to je?
Přední deflektor - přemýšlím o jeho koupi, máte s ním zkušenosti? Kupovali jste v autorizovaném servisu?
Co tankujete?
 
U toho zamykání nemáš tuto funkci zapnutou. Běž do Nastavení/Vozidlo/Zámek dveří a tam zatrhni Zamykání po vystoupení.

20190521_164950.jpg 20190521_164941.jpg
 
Ahojte,

jsem nově majitelem nové CX 3 2018 AT Titanium Flash - Attraction a vlastně předem děkuji, protože fórum jsem projížděl právě ještě před koupí vozu.

Rád bych se zeptal na pár otázek, ohledně vozu.

Máte dojezdovou rezervu? Na kolik vás to vyšlo?
Automatické zamykání vozu - dle nastavení by se mělo automaticky zamknout po 30s, ale neděje se tak. Víte, čím to je?
Přední deflektor - přemýšlím o jeho koupi, máte s ním zkušenosti? Kupovali jste v autorizovaném servisu?
Co tankujete?
Automatické zamykání funguje tak, že pokud při odemčení auta neotevřeš kterékoliv dveře,pak se auto samo po nastaveném čase zase zamkne.V opačném případě auto zůstane odemčené. Co se benzínu týče, beru 100 od MOL nebo 98 Eurooil.
Krabat byl rychlejší:)
 
Ahoj deflektor mám a zatím spokojenost, dojezdovka mne vyšla cca na 5000 Kč a z toho stály cca 1500 origo výplně kolem kola.
 
Dojezdové kolo včetně heveru a klíče jsem si objednal zde: https://www.dojazdowe.pl/. Posílají i do Čech. Kolo stálo 450 zl, hever 50 zl, teleskopický klíč 30 zl a poštovné 75 zl. Nebyl s tím žádný problém. Kolem rezervy jsem to vyplnil styrodurem. Kolo jsem zatím nepoužil, ale klíč a hever už několikrát. Vše je v pohodě.
 
Ahojte,

jsem nově majitelem nové CX 3 2018 AT Titanium Flash - Attraction a vlastně předem děkuji, protože fórum jsem projížděl právě ještě před koupí vozu.

Rád bych se zeptal na pár otázek, ohledně vozu.

Máte dojezdovou rezervu? Na kolik vás to vyšlo?
Automatické zamykání vozu - dle nastavení by se mělo automaticky zamknout po 30s, ale neděje se tak. Víte, čím to je?
Přední deflektor - přemýšlím o jeho koupi, máte s ním zkušenosti? Kupovali jste v autorizovaném servisu?
Co tankujete?
V autorizovaném servisu nekupovat vše je dost předražený. Dá se sehnat i jinde. Dojezdovou rezervu nemám a nepovedlo se mi ani sehnat hever za rozumnou cenu co se vejde na původní místo. Pokud odemknu auto a neotevřu dveře tak se samo zamkne ve výbavě Mazda CX-3 Challenge G120 2WD .
 
Podařilo se mi v neděli koupit na CX 3 dojezdové nejeté, výplně, hever a vanu kufru za 3500kc. V pátek mi to kamarád vyzvedne u kamaráda v Praze co jsem ho pro to poslal k prodávajícímu.
 
Podařilo se mi v neděli koupit na CX 3 dojezdové nejeté, výplně, hever a vanu kufru za 3500kc. V pátek mi to kamarád vyzvedne u kamaráda v Praze co jsem ho pro to poslal k prodávajícímu.
posli popripade nejake foto, link, ak sa da... dik
 
Nenašel jsem vhodnější vlakno, tak píšu sem.
Auto mi začalo lehce cukat. Stává se to, když ho držím pod plynem - což je celkem často :D
V rozmezí 3,5tis a výše otáček to cukne vždy jen jednou v dané rychlosti. Přeřadím a pokud se auto dostane nad 3.5 tis. tak opět cukne. Není to ale pokaždé ve stejných otáčkách.
Kontrolky mlčí...
Nemáte někdo zkušenost?
 
Při zapnuté nebo vypnuté klimatizaci? Setkal jsem se s tím, právě při zapnuté klimatizaci a předjíždění
 
Pravdou je, že to dělá až teď v létě. Nicméně minulý rok to v létě nedělalo a jízdní styl mám pořád stejný.
Díky za tip. Vyzkouším a napíšu.
 
Cukání dělá klima. Asi je to u skyactive motoru normální. Dělá mi to od novoty. Jak jsou teď horka,tak i po městě jezdit je někdy pěkná otrava. Jako začátečník v autoškole. Zajímavé ovšem je,že jsem se s tím u žádného jiného auta nesetkal.
 
Ta klima je nejslabší článek i u naší Cx3... Je hlučná a její "nahození" (sepnutí elektromagnetické spojky) je vždy znát, nájezdem se to lehce zhoršilo.
 
Back
Top