• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-5 2017 (KF) - obecně

to bude asi diesel.
Inak velke plus za interier - dalo sa ocakavat, ze preberie prvky z novej 6.
 
Tak možná to bude dokonce i foto z benzínu, pže pro Japonsko ho naladili vskutku dieselově: "Burning regular unleaded gasoline, it outputs up to 169 kW (230PS) at 4,250 rpms and produces up to 420 N・m (42.8kgf・m) of torque at 2,000 rpms."
 
Heh, zrovna na strazu jsem říkal, že by to chtělo tak o 20kW víc, tak tohle turbo by to nabídlo.
 
Poradí niekto, kde nájdem servisný manuál na opravy a údržbu CX-5 (KF)? Na nete som niečo našiel ale len na predošlý model KE a aj to v anglickom jazyku...:(
Pozn.: Alebo toto patrí do iného vlákna?
 
Poradí niekto, kde nájdem servisný manuál na opravy a údržbu CX-5 (KF)? Na nete som niečo našiel ale len na predošlý model KE a aj to v anglickom jazyku...:(
Pozn.: Alebo toto patrí do iného vlákna?
Počítám, že ten ještě nikdo neukradl :D, takže bude dostupný jen na servisním portálu. Lze si tam i zaplatit přístup (třeba na hodinu).
 
Zdarec.
Ako ste spokojny s ochranou originalnych alu diskov.
Po necelom roku mam zopar tukancov a co ma stve najviac,ked skrabnem po nom nechtom,zostane tam skrabanec.A to zvazujem kupit na zezonne prezutie r19,samozrejme z mazdy.

Člověče, kde s tím jezdíš? Já jsem právě s disky na Mazdě 6 spokojený maximálně. Ten lak je mimořádně tvrdý a odolný. To s tím nehtem je snad blbost, ne? :eek: Mohu Ti vyfotit svoje kola, ale je to zbytečné. Jsou jako nová.
 
No to by som sa mohol spýtať teba,Cloveče a ty s tým kade jazdis?.
Väčšinou po meste žiadna poľná cesta.ale nie som jediný,na iných fórach sa tiež sťažovali.
Máš takéto isté alu,ako ja?


Odoslané z Redmi Note 4 pomocou Tapatalku
 
Mohu potvrdit, na M2 origo 16" je ten lak hrozně měkký. Kolo se mi jen sesunulo na Al podložku a už je tam vryp jako kráva. Ale zase je to jen ten lak, disku nic není.
 
No to by som sa mohol spýtať teba,Cloveče a ty s tým kade jazdis?.
Väčšinou po meste žiadna poľná cesta.ale nie som jediný,na iných fórach sa tiež sťažovali.
Máš takéto isté alu,ako ja?u

Ne, já mám Mazdu 6 a disky jsou opravdu jako nové. Mám dvoje stejné, letní i zimní 19". A opravdu bez problémů. Nicméně, mám verzi GL a vím, že u verze GJ si na nekvalitu disků někteří lidé stěžovali.
 
Tak dneska koukám na Mazda stránky a výše uvedený odkaz od Ter Leeloo II byl aktualizován od 01.01.19 a jsou tam už konečně ventilovaná sedadla + Takumi Plus výbava! Paráda asi se konečně rozhoupu :)
 
Dneska jsem se byl podívat v Mazdě a zrovna tam měli pro někoho dovezenou CX5 v Takumi Plus. Interiér je oproti obrázkům a videím very good :) Tak jsem se rozhoupal a jednu 2.5 G jsem objednal. Překvapilo mě dodání cca. 14 dní. Takže začíná loučení s CX7 :(
 
Zdravim. Byl jsem jiz presvedcen o nakupu nove CX-5 a pro jistotu si jeste auto pujcil na trochu delsi jizdu. Po chvili me neco tlacilo do oblasti levyho stehna/hyzde a myslel jsem, ze si sedim na penezence co si nekdy davam do zadni kapsy, jenze jsem ji v kapse nemel! Pak mi doslo, ze to je samotna sedacka co me tlaci. Po 45 minutove jizde me z toho brnela noha. Zkousel jsem sedadlo ruzne nastavovat, ale ten hrb tam byl porad. Jedna se o kozene calouneni v CX-5 2018.

Pri prvni zkusebni jizde jsem si toho nevsimnul, ale to mozna bylo tim, ze jsem se vic soustredil na jizdu a ne na pohodli. Tak se chci zeptat, jestli tohle nekdo neresil a pripadne jestli se s tim neda neco delat.

Jinak je CX-5 to nejhezci a nejluxusnejsi auto v tyhle cenovy kategorii co jsem videl a i skvele jezdi. Ale jako ridic se citim trochu nepohodlne - trochu mi vadi nizka poloha loketni operky a ze dole na volantu neni dira, ale plastova zaslepka. Hlavni problem je ale ta sedacka a rad bych to nejak vyresil, protoze bych si to rad koupil, ale takhle to nejde :( Mam 186 cm a 100 kg, takze asi trochu rozlehlejsi nej prumernej Japonec ale snad bych cekal, ze v Evrope budou prodavat sedadla trochu prizpusobeny anatomii Evropanu...
tak ja by som si uz CX5 nekupil, nie som spokojny s autom, proste rozne vybezky na karoserii, na ktorych sa chyta spina a ani z umyvarky to auto nevyjde uplne ciste, a o dalsich xy mazdackych specifik ani nehovorim. uz by som siel do jaguara f pace.
 
...tak už se to blíží a moje CX-5 dorazí co nevidět. Chtěl jsem se zeptat na praktické rady a zkušenosti s údržbou kožených sedaček. Je třeba se o ně nějak postarat už při dovezení nového auta domů, nebo je to ošetřeno z výroby? písek u moře od dětí asi zabiják co?
zdravím
sg
 
tak ja by som si uz CX5 nekupil, nie som spokojny s autom, proste rozne vybezky na karoserii, na ktorych sa chyta spina a ani z umyvarky to auto nevyjde uplne ciste, a o dalsich xy mazdackych specifik ani nehovorim. uz by som siel do jaguara f pace.
Za 30.000€ asi tazko Jaguar F-pace...s tou vybavou co ma CX-5 by si za cenu jedneho F-Pace kupil snad aj dve CX-5 :) A to uz nehovorim o zufalstve tych, ktory su rozcarovani poruchovostou celeho koncernu Jaguar-LandRover...velmi radi by riesili "pseudo-nedostatky" oproti tomu, co tam riesia v skutocnosti...Ten kdo neskusil ozajstne problemy s autom, tak sa moze pohorsovat na nejakych "vycnelkoch" co sa udajne podla niekoho spinia :)))) A verte mi, viem o com pisem...kym som presiel k Mazde...
 
Back
Top