• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Mazda Reunion / 27.5.-29.5.2016 / AutoCamp Karvánky, Soběslav

Také bychom se s mojí drahou polovičkou ukázali. Pokud budeme mít ovšem volno. Rád se s vámi poznám :)
 
Tak jelikož jsem taky čerstvej majitel Japonky a nahodil jsem tento sraz i přítelkyni, tak bychom se asi ukázali. Zatím to není jisté,ale viděl bych to na 70%. Jistě to budu vědět během příštího týdne, tak se případně hnedka regnu a zarezervuji i chatku.

Pojedeme od Zlína, tak kdyby se někdo přidal, tak by to bylo super. Případně kdybychom narazili na někoho kdo pojede taky, tak bychom mohli hodit někde scuka a jet pak společně.
 
To byste teoreticky jeli přes Vyškov co? ;) V sobotu ráno pojedeme tlupa, takže budeme rádi za každou další mazdičku v koloně ;) Časově ještě všechno budeme ladit zde ve vláknu. Zatím to předběžně časově vypadá na 7:30 sraz ve Vyškově, kde se k nám napojí jiné směry a dále budeme pokračovat v nabírání mazďáků cestou (Brno, Humpolec atd.)
 
Jo damy a panove, ja to budu mit bez panacku, vecer budu muset do Pisku a jeste sme se zenou abstinenti :)
 
Tak po dnešní rozpravě s přítelkyní a přesouvání plánů to vypadá, že se zúčastníme na 95%. Což by mělo klapnout. A určitě bychom využili možnosti se připojit ke koloně ve Vyškově, abych nejeli sami :). Takže pak stačí jen napsat kde a v kolik hodin, abychom to tak nějak pak stačili naplánovat, kdy budeme muset vyrazit tady od nás od Luhačovic.
 
Nevíte někdo jak to vypadá s chatkami? Jestli je ještě nějaká volná. Posílal jsem e-mail na který má sloužit na rezervaci chatky, ale stále zatím bez odpovědi. :(
 
Po delší odmlce Vás zdravím dámy a páni,
přípravy jsou v plném proudu, máme podporu od zastoupení Mazda Wágnerová, nejspíše dorazí i jejich zástupce.
Ohledně chatek, stále jsou nějaké k dispozici, aktuálně mám zabookované chatky pro @Doofer, @TomT, @LadyDoubleEl + 3 bokem - nevím, zda jsou zde registrováni.
Někteří maji zabookováno stání pro stany a chatky individuálně v kempu a stále by měly být volné chatky pro rezervaci na místě.

V případě dotazů určitě pište, už bych měl být v dosahu :)
 
Tak pokud se ukaze, ze ty rozvody jsou ok, tak se meni situace a na 98% bych dorazil. Prespat muzu i v aute (kdyz nenajdu stan) ;)
 
Taky prosim o info odkud a kdy se jede (novy jicin,zlin,brno)... Nestiham to sledovat :( jsem za volantem 5 dnu v tydnu..

Odesláno z mobilu
 
Určitě se Robin ozve, ale jak ho znám a vždy se prováděli scuky, tak sraz na benzince ve Vyškově Marchanicích, bývalá Agip na R46( křížení směru od Olomouce a Zlína )
 
Back
Top