• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Mazda Reunion / 27.5.-29.5.2016 / AutoCamp Karvánky, Soběslav

Ták nakonec pojedu z domu ,takže se přijedu do Vyškova.
Jen musím jet služebním:( ( dálniční známky, v neděli vyzvedávám ženu a děti v Praze , .....)
tak mi snad večer nikdo nenamlátí na kokos:nailbiting::nailbiting:.
 
Koukám že moravska tlupa, to České pěkně natře, Kde jste všichni cehuni???

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk
 
tak teď nevím zda se nemám připojit k Leni, když to bude takový dobrodružství, :):oops: :p, že bych to sledoval z povzdálí :D:D:D,
PS: " vemu navigaci" :rolleyes::rolleyes:
 
Tak ja si tu sedim na zahradce a nikde nikdo :) Mimochodem, uz se vam tu pece neco na zejtrek... 118a5cc3c1de3ffda5d075484ce77f89.jpgb17a59098987503d798811ba82326c65.jpg

Odesláno z custom note 3 (note 5 ROM)
 
Natural: Já se do Vyškova nedostavím, na sraz nejedu.:)
Oukey, no co s tebou naděláme :)

:oops:tak jsem přichystán a doufám že to zmokne do rána
Taky jsem připraven a čekám na noční přeháňku :D

Tak ja si tu sedim na zahradce a nikde nikdo :) Mimochodem, uz se vam tu pece neco na zejtrek...
Kuurňa kemp sám pro sebe, tomu říkám VIP :D Tak doufáme, že nám něco na zítra zbude :D
 
Kdepak, dneska to vsechno sezeru ;) a mam skvely parkovaci misto, za chvili zacnu stavet cirkusovej stan, kdyz je ta ucast tak slaba ;)b02cff85eb23bac4a4d3306273accf50.jpg

Odesláno z custom note 3 (note 5 ROM)
 
Tak u nás vše připraveno, auto vypucováno, ať nedělá ostudu, věci sbalené, takže teď už jen hodit záda na postel a o půl šesté ráno budíček a kolem 6 vyrážíme směr Zlín a v 6:45 směr Vyškov.
Už se s přítelkyní těšíme :)

Jen doufám, že počásí bude ok a nepotká nás tam něco takového co se stalo dneska někde na jihu: http://zpravy.idnes.cz/velmi-silne-...-ftv-/domaci.aspx?c=A160527_110659_domaci_fer
 
Já teď dojel zase z Prahy, takže vše teprve chystám.. ve 4 budíček, pro moji do nemocnice Zlín (má noční) , směr za Tebou.. a jedeeem ... Taky se moc těšíme

Odesláno z placaté krabičky
 
Pánové @Danny a @TomT ..nehrotit to...
Já teď dojel z práce , nic nechystám páč pes chtěl jit na pivo.
Spoléhám se na to, že @Natural mi veme triko a bundu.Doufám...
Kufr stále sbalen autě, takže pouze kontrola. Tak zítra Mazdaaar.
 
691 členů,kolik nás bude na srazu 20-30???,to mi můj malej mozek nebere:confused:Jinak,moravská tlupo,přeju klidný a bezpečný přesun @Natural doveď tu bandu v pořádku;)máš pro mne ty ledky do spátečky
 
Back
Top