• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Mazda Reunion / 27.5.-29.5.2016 / AutoCamp Karvánky, Soběslav

Tak jsem tu a v rychlosti píšu plán cesty ;)

Jak psal @proton tak odjezd z Vyškova je v sobotu v 7:30, od naší staré známe benzínky MOL (bývalá agip): ->odkaz MAPA<-

Dále budeme pokračovat přes Brno , kde je sraz v 8:00 na parkovišti na Vídeňské (GPS: 49.169737, 16.598660) ->STREET VIEW<-

Potom dále přes D1, kde sjedeme na sjezdu na Humpolec, kde bude sraz v 9:00 na Benzině (GPS: 49.521986, 15.347513 ) ->MAPA<-

Předpokládaný příjezd na místo určení v 10:00h ;) Časy jsou pouze orientační, tak si prosím napište do SZ o tel. kontakt, abychom měli na sebe případné spojení :)
Jedná se tedy o dálniční přesun. Vím, že psal @Kupo , že po dálnici nepojede, tak pokud někdo nemáte dálniční známku vůbec to nevadí a můžete se zde domluvit například přímo s ním ;)

Zatím to teda vypadá předběžně na společnou cestu: @Natural , @proton , @Moriarty , @Danny , @TomT , @MildaMPS , @Tyger
Mimo dálnici teda prozatím podle info: @Kupo , @LadyDoubleEl

Kdo dále jde do toho s námi? Kdo se k nám kde popřípadě připojí?

Veškeré připomínky, návrhy a otázky jsou vítané ;)

Už teď se moc těším na viděnou!
Mazdáár
 
Ja pojedu z prahy v patek rano, hned jak hodim malou do skolky, babicka uz si ji odpoledne vyzvedne, takze mam volnej vikend. Pojedu asi podle navigace, cestu jsem nestudoval.
 
Poslední úprava:
Tak kdo tedy pojede ze Zlína? Já bych navrhoval dát scuka u Centro Zlín u Mountfildu na parkovišti (streetview ZDE).
Na dálnici je to co by ventylkem dohodil, takže my bychom tam byly (já s přítelkyní) kolem +- 6:30 s tím, že odjezd +- kolem 6:45, aby jsme to v klidu stihli na scuka do Vyškova. Podle mapy mě to ukazuje 38 minut cesty, ale mohlo by to být i rychleji. Předpokládám, že moc aut jezdit nebude v sobotu brzo ráno.
Případně pokud má někdo jiný nápad kde se spojit ve Zlíně před odjezdem do Vyškova, tak sem sním.
 
Tak už je to jisté. Já i moje dvě milované jedeme :) . V 6:00 odjíždíme od nemocnice k Mountfield, jak píšeš

Odesláno z placaté krabičky
 
Na me cekat nemusite.pojedu driv.bud me dojedete nebo se uvidime az tam.mam v planu mezi 7 a pul 8 vyjizdet
 
Já hlásím, že s @Kupo jedeme mimo dálnici a máme sraz kolem 8 hodiny ranní na Benzině v Náměšti nad Oslavou. Jen tak pro info, kdyby se někdo chtěl připojit. :)) kolem 10 bychom snad mohli být na místě, ale víte jak to se mnou je :D
Btw (pro MU) beru s sebou Mončičáka :D :D

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 
Achjo, chudák Kupo, to mi to ještě zruší a pojede radši sám .. Nechte toho

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 
Na me cekat nemusite.pojedu driv.bud me dojedete nebo se uvidime az tam.mam v planu mezi 7 a pul 8 vyjizdet
Jasnačka, dík za info, uvidíme se na místě ;)

FOR ALL: Takže pokud se nikdo z Brňáků nepřihlási k naskočení do kolony, tak zastávka v Brně odpadá a jedeme přímo ;)
Btw (pro MU) beru s sebou Mončičáka :D :D
Whohoooou tak to se můžeme těšit na souboje smíchů!! :D :D
 
Back
Top