• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

No vidíš Rudi ako málo stačí aby ťa oblialo šťastie :) Evidentne je nás tu málo ktorý máme BP 2024 tak sa teba opýtam, lebo chcem byť tiež obliatý šťastím ale zatial som len obliatý dažďom. Prosím ťa daj mi relevantnú odpoveď ako to máš z originál Mazda navigáciou. Máš 3D zobrazovanie budov ale nie navolené, to mám aj ja ale prd sa zmenilo. Či to máš reálne lebo ja sa o to pokúšam už 2 mesiace a nemôźem na to prísť ako to dosiahnúť.

Keď to nafotíš ako minule tak to bude skvelé.

Riešili sme to tu ale neúspešne.
 
Poslední úprava:
No vidíš Rudi ako málo stačí aby ťa oblialo šťastie :) Evidentne je nás tu málo ktorý máme BP 2024 tak sa teba opýtam, lebo chcem byť tiež obliatý šťastím ale zatial som len obliatý dažďom. Prosím ťa daj mi relevantnú odpoveď ako to máš z originál Mazda navigáciou. Máš 3D zobrazovanie budov ale nie navolené, to mám aj ja ale prd sa zmenilo. Či to máš reálne lebo ja sa o to pokúšam už 2 mesiace a nemôźem na to prísť ako to dosiahnúť.

Keď to nafotíš ako minule tak to bude skvelé.
@Forester
postačí iba foto?
V mapách vidím budovy farebne nakreslené v 3D.
V nastaveniach máp je dostatočné množstvo rôznych volieb a nastavení. Teda čo som iba nakukol. Napríklad ma prekvapila možnosť zvoliť si aj výšku pohľadu pre zobrazovanie v 3D režime. Časom si pomením a vyskúšam nastavenia poniektorých možností volieb.

m3bp_nav1.jpg

m3bp_nav2.jpg
 
@Forester
postačí iba foto?
V mapách vidím budovy farebne nakreslené v 3D.
V nastaveniach máp je dostatočné množstvo rôznych volieb a nastavení. Teda čo som iba nakukol. Napríklad ma prekvapila možnosť zvoliť si aj výšku pohľadu pre zobrazovanie v 3D režime. Časom si pomením a vyskúšam nastavenia poniektorých možností volieb.

Zobrazit přílohu 51358

Zobrazit přílohu 51359

Díky ale nič také sa u mňa nezobrazuje. Keď si taký fotograf skús nafotiť čo tam máš zaklikané. Ja mám 3D budovy. Asi tak ako ofotil pantauleo:
 
Back
Top