• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

to @money323 .ty lehké vibrace jsou jak píše @pantauleo při dvou válcích.Klavírní lak je katastrofa. Jednou jsem to zkoušel rozleštit, jakžtakž to šlo, akorát ty hlubší zůstaly, ale to byly možná tak 2-3. No asi tak po měsíci i přes opatrné otírání jemným mikrovláknem navlhčeným interiérovým čističem na plasty je to tam zas. tady asi fakt nic krom toho nešahat, nepomůže. Prostě si na to musíš zvyknout jako já : unamused:
Borci nejsou to žádné lehké vibrace ale docela hlasitý zvuk jako by rezonoval nějaký kabel o druhý... Můžu se pokusit to natočit ale až za tři týdny...
 
Nekupoval jste někdo originál sportovní pedály na M3? Uvažuji nad pořízením, ale zajímalo by mě, jak vypadají v reálu, ne jen na promo fotkách :grinning:
 
Existují i verze bez klavírního laku... Ale asi ne pro náš trh.

Já si říkám, že jak půjdu na tu folii exteriéru, tak si to nechám přelepit i vevnitř :D
 
Možná zdvihátka? Dělalo mě to loni v zimě ze studeným motorem(asi dvakrát).Po změně oleje se to už neobjevilo.
 
Borci nejsou to žádné lehké vibrace ale docela hlasitý zvuk jako by rezonoval nějaký kabel o druhý... Můžu se pokusit to natočit ale až za tři týdny...
mě to taky rezonovalo a třepalo se auto, v servise vyměnili nějaké úchyty chladičů ty způsobovaly ty vibrace, a porom uložení řídící jednotky někde v palubce ta zase rezonovala...nicméně servis už věděl kde je chyba a snaží se to vychytávat
teď tam ještě jedu kvůli drnčení od haed-up displeje tak uvidím
 
mě to taky rezonovalo a třepalo se auto, v servise vyměnili nějaké úchyty chladičů ty způsobovaly ty vibrace, a porom uložení řídící jednotky někde v palubce ta zase rezonovala...nicméně servis už věděl kde je chyba a snaží se to vychytávat
teď tam ještě jedu kvůli drnčení od haed-up displeje tak uvidím
To by mohlo být klidně ono, díky za tip. Akorát teda auto se mi netřepe. Jen to při určitých otáčkách rezonuje.
 
Tak to jo, no já mám iOS a tam je zatím poslední aktualizace před 2 měsíci, tak snad to brzy taky půjde, předpokládám, že máš Android i dle screenu, od kdy cca Ti jde?
To není moje,to je @pantauleo ten by ti k tomu mohl říct víc.Domnívám se, že na starších modelech to nebude...jestli jsem to dobře pochopil.
 
To není moje,to je @pantauleo ten by ti k tomu mohl říct víc.Domnívám se, že na starších modelech to nebude...jestli jsem to dobře pochopil.
Jasně, já si pak všiml až když jsem napsal, že screen nebyl Tvůj, sorry :cool: Bral jsem, že když je to v diskuzi u M3 BP, že to právě do appky třeba přidali i k tomuhle modelu, někde jsem četl, že funguje u MX-30. Koukal jsem na Google Play Store teď a poslední aktualizace je tam z ledna, což tak nějak odpovídá i na iOS.
 
Tobě se v appce ukazují tyhle informace o autě? Já tam mám jen základní jako barvu, motor, VIN atd., myslel jsem, že u 3 tyhle informace nejdou : unamused:
Ta rozšířená konektivita jde až u modelového roku 2022. Ještě tam jde auto na dálku zamknout, vyhledat kde stojí, chodí notifikace spuštění alarmu, otevřených dveří, kufru atd. A hlavně když je na autě nějaká chyba nebo porucha, tak se to tam také ukáže. Takhle jsem zjistil, že tam byl problém s airbagem. V autě vždy jen něco manželce probliklo, ani nevěděla co, ale přišlo to do aplikace.
 
Ta rozšířená konektivita jde až u modelového roku 2022. Ještě tam jde auto na dálku zamknout, vyhledat kde stojí, chodí notifikace spuštění alarmu, otevřených dveří, kufru atd. A hlavně když je na autě nějaká chyba nebo porucha, tak se to tam také ukáže. Takhle jsem zjistil, že tam byl problém s airbagem. V autě vždy jen něco manželce probliklo, ani nevěděla co, ale přišlo to do aplikace.
Ty bláho tak to je škoda, já mám 2021. A nemáš náhodou info, zda zpětně nepůjde i u staršího roku výroby? Přesně tohle by se mi líbilo :)
 
Ty bláho tak to je škoda, já mám 2021. A nemáš náhodou info, zda zpětně nepůjde i u staršího roku výroby? Přesně tohle by se mi líbilo :)
V USA to tak bylo, tam byly namontovány Telemetrické jednotky snad u všech aut od roku 2019, ikdyž se služba spustila až v roce 2021. U nás to tak ale bohužel není.
 
Back
Top