• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

Ty bláho tak to je škoda, já mám 2021. A nemáš náhodou info, zda zpětně nepůjde i u staršího roku výroby? Přesně tohle by se mi líbilo :)
Na oficiálním FCB Mazdy psali, že to tam tam bohužel přidat (dodat) nepůjde. V ČR to měl modelový rok 2021 jen u CX5 a to asi jen ta speciální edice. Od roku 2022 to mají všechny 3, CX30, a CX5.
 
Na oficiálním FCB Mazdy psali, že to tam tam bohužel přidat (dodat) nepůjde. V ČR to měl modelový rok 2021 jen u CX5 a to asi jen ta speciální edice. Od roku 2022 to mají všechny 3, CX30, a CX5.
Tak to mě minulo, za mě fakt škoda, protože tím by byla Mazda ještě modernější.
 
Tak bylo mi vyměněno sklíčko za novou verzi. Vypadá to, že už je po problému. Je na to servisní info, takže kdo má podobnej problém, hurá do toho.
Že bych zkusil po páté reklamovat? A konečně by to k něčemu bylo? Musel jsi se nějak "speciálně" objednat?
 
Že bych zkusil po páté reklamovat? A konečně by to k něčemu bylo? Musel jsi se nějak "speciálně" objednat?
Ne. Jen jsem zmínil americké tsb a bylo mi řečeno, že o tom ví a že se pokusí vyměnit celé sklíčko. To jsi čtyřikrát reklamoval a dělo se co...?
 
Ne. Jen jsem zmínil americké tsb a bylo mi řečeno, že o tom ví a že se pokusí vyměnit celé sklíčko. To jsi čtyřikrát reklamoval a dělo se co...?
Poprvé něco dotáhli, zlepšilo se ta tak o 50%. Předtím to byla opravdu tragédie. Podruhé vyměnili sklíčko, beze změny. Potřetí vyměnili celé zrcátko, beze změny. Počtvrté jsem se jen tak zmínil na garančce, tak tam snad něco ještě vytmelili. Maličko se to ještě zlepšilo, ale pořád se to sklíčko chvěje. Akorát že teď po "vytmelení" to při seřizování znatelně drhne, takže předpokládám rychlejší odchod motorku, nebo převodů do věčných lovišť.
 
Tak koukám, že trojku zdražili o dalších 24 tisíc. Za poslední půlrok je o 52 tisíc dražší. Pěkně to leze nahoru.
Jsem rád, že jsem ji stihl ještě za rok staré ceny (čekal jsem půl roku na dodání) s bonusy za výkup starého vozidla a s motorem e-Skyactiv X186 zdarma. Když jsem se teď díval do konfigurátoru, tak stejné auto, které jsem si odvezl na přelomu roku domů, dnes dle ceníku stojí o 100 000 Kč více. Ve skladových vozech, kde by byla cena asi trošku nižší, jsem stejnou konfiguraci vůbec nenašel.
 
Zdravím všechny, mám novinku. Po domluvě s https://mikstoreph.com/ budu testovat zadní výdechy klimatizace a modul pro okna na klíček. Výdechy u nich jsou standardem a tudíž mají všechny díly k dispozici. U nás není možné sehnat zadní výdechy, pouze trubky a napojení na A/C "bednu" (shodné s CX-30). Během následujících 8 dní by mělo vše dorazit a pak by to mělo být volně k prodeji na jejich stránkách. Myslím že tohle byly jedny z mála věcí, který autu hodně chyběly. Držte palce :D
 
Jsem rád, že jsem ji stihl ještě za rok staré ceny (čekal jsem půl roku na dodání) s bonusy za výkup starého vozidla a s motorem e-Skyactiv X186 zdarma. Když jsem se teď díval do konfigurátoru, tak stejné auto, které jsem si odvezl na přelomu roku domů, dnes dle ceníku stojí o 100 000 Kč více. Ve skladových vozech, kde by byla cena asi trošku nižší, jsem stejnou konfiguraci vůbec nenašel.
To je slusny, nasi nekdejsi CX-5 v nizke vybave s dvoulitrem a AWD zdrazili za 2.5 roku cca o 180 tis, auto je porad vybavove stejne, a kdyz koukam na konfigurator, tak nasi stejne starou Mazdu 6 zhruba podobne…
 
Jde vám přes aplikaci MyMazda na dálku i něco jiného než zamknout dveře? Dle videa na YouTube by mělo jít nastartovat, zapnout blinkry, odemknout, zatroubit....
 
Jde vám přes aplikaci MyMazda na dálku i něco jiného než zamknout dveře? Dle videa na YouTube by mělo jít nastartovat, zapnout blinkry, odemknout, zatroubit....
To je jen pro mimo evropský trh. U nás jde jen auto vyhledat, zamknout, podívat se na info o autě (tlak pneu, dojezd, stav nádrže, jestli jsou zavřené a zamčené dveře, kufr, kapota) poslat si cíl do navigace a pak se podívat na bezpečnostní a informativni zprávy.
 
Back
Top