• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

Tam by auto zamknout mělo jít. Ale jestli to teď funguje, nevím. Já to zkoušel naposledy před 2 roky, když jsem auto měl nové. To vyzkouším kolem 16 h, až přijede manželka domů. Polohu auta ale aplikace najde pokaždé.
 
Také jsem zkoušel zamknout auto přes aplikaci. Šlo to bez potíží, ale mělo to chvilku zpoždění. Nebylo to okamžité.
 
Mám vypnuté automatické sklápění zrcátek, takže se podle nich neřídím.
Pohladím kliku u řidiče, zkusím pro jistotu kliku u zadních dveří a odcházím.
Stejný postup jako ty.Jsem ze staré školy a zkouším jestli je zamknuto.😁
 
Já v tý aplikaci položku 'Na dálku' vůbec nemám. Mám aplikaci MyMazda. Tohle je něco jiného, novějšího?
 
Nie som nejaký maniak na aplikácie ale táto MyMazda je dobrá.

Obrázok WhatsApp 2024-03-01 o 09.45.27_a4421229.jpg Obrázok WhatsApp 2024-03-01 o 10.04.26_b5b11531.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Vzadu má být u zimních tlak 2,7 baru :p

Aj tak boli nafúkané keď som prišiel z predajni. Hneď som to sfúkol lebo to je hodnota ktorá je na plné zaťaženie a ja idem iba z manželkou. Sú tam letné od výroby. Mechanik mi aj na starej M3 nafúkal na 2,3 a povedal že lepšie na naše cesty :)
 
Back
Top