• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

Nene jsou to jen automatické dálkové. A ty buď svítí a nebo ne. Resp zhasnou když kamera vidí světla před sebou.
Protože matrixy stínuji auto před sebou a viděl bys jak se jednotlivé segmenty rozsvecuji a zhasinaji
 
To A tam je možná i když to přepíná jen dálková tlumená, to nevím. Ale kontrolka dálkových světel u adaptivních svítí pořád, pokud nejsi někde ve městě, kde jsou osvětlené silnice. Ty je nebudeš mít. Ty jsou v paketu STYLE, to bys musel mít i to denní led svícení.
 
Prepínajú sa automaticky, to viem na 100%. ale to A som si nevšimol.Takže podla toho matrixové?
A, je automatika.Že přepínají dálkové a podkávací automaticky.Musí být páčka v poloze auto.Pak se ti přepínají denní a normální světla.Na konci páčky je tlačítko,kterým zapneš automatické přepínání dálkových světel.
 
Takže tie 3D budovy sa mi nepodarilo nadstaviť. Nechápem prečo keď som povolil zobrazovanie 3D + volbu zobrazovať budovy.

Software navigácie mám viz foto. Existuje novšia alebo je to aktuálna? Ja viem že to nemá s tým nič spoločné ale iba pre info.

Zobrazit přílohu 50315
Tak verzi programu mám teda označenou jinak. Ale spíš počkej, až pojedeš do jiného města. Je možné, že Bratislava to nemá, nebo má dělané ve 3D jen centrum.

IMG20240303224214.jpg
 
Tak bacha, Bratislava je veľká dedina :) Tie 3D budovy sa na BM sa zobrazovali v 3D preto sa čudujem že tu nie.
Ja sa s tým budem musieť ešte pohrať a preklikať ešte raz. Verím že to pôjde.

Pantauleo: Ten softwarre je nejak ináč značený
 
Tak bacha, Bratislava je veľká dedina :) Tie 3D budovy sa na BM sa zobrazovali v 3D preto sa čudujem že tu nie.
Ja sa s tým budem musieť ešte pohrať a preklikať ešte raz. Verím že to pôjde.

Pantauleo: Ten softwarre je nejak ináč značený
Zkus tam zadat Prešpurk......😄
 
Počul už niekto alarm hučať ako je v činnosti. Mi to pripadá ako Polívkové "nikto ho nepočul ale viem že tam je"
Ako ho otestujem?
 
Posaď někoho do auta, zamkni ho a ať pak otevře dveře. Nebo si stáhni okénko, zamkni auto a pak zevnitř otevři dveře.
 
Dakujem za odkaz. Tie manualy a navody uz mam. Myslel som presne ten servisny-dielensky manual co je zobrazeny. Chcel by som viacej porozumiet svojej mazde. Mam iba zopar kilometrov, ale s vyberom mazdy3 som spokojny. Bol som na nastavenie sklonu LED svetlometov a mam pocit, ze su nastavene presne na hrane. Ja by som sklon znizil o malicko smerom dolu, ale neviem ktoru skrutku treba pootocit. Preto by som uvital stiahnut si podrobnejsi, ale odborny servisny-dielensky manual.
Rano idem do prace za tmy a vecer idem z prace tiez ked je tma. Urcite nechcem oslnovat s LED svetlami ostatnych ucastnikov cestnej premavky.
Dakujem.
 
Poslední úprava:
@rudi omluva, to jsem minul cíl... ty katalogy ND jsem pro starší vozy (třeba M3 BN 2016, cat. number: AEBAM2) našel kdysi zde
Pro ty novější jsem vždy poptal jen konkrétní náhled přes soukromou zprávu (SZ) od místních expertů, dtto pro nějaký náhled do dílenského manuálu.
Celek jsem nikdy nesháněl, tak nějak z respektu k jistému know-how, resp. nečekám u toho "volný režim"...
 
Poradite, jak hlasove vytocit kontakt, kdyz je pripojene Android Auto? Tlacitkem sluchatka na volantu se pak pousti nejaka gugli vec...
 
Back
Top