• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

Konečne som sa dostal v novej Mazde BP k navigácii a na druhej ceste prelúskal niektoré nadstavenia. Povolil signalizáciu radarov ale nevedel som nadstaviť zobrazovanie 3D ako na staršej BM. Mám zafafknuté 3D ale stále je zobrazovanie ako v 2D. Zhliadol som nejaké videá ale všade je to rovnako. Tak ako to poznám z infotainmentu z r. 2014 a to krásne plastické 3D kde sú budovy, mosty a iné objekty som nenašiel.

Je to tak správne alebo neviem kde sa to dá nadstaviť.
 
Ty budovy tam musíš mít v navigaci povolené (jsou tam myslím budovy, památky a ještě jedno). Ale hlavně se ukazují jen velkých městech. U nás třeba Praha, Plzeň, České Budějovice. Jinak jedeš 90% navigace bez budov.
 
Takže tie 3D budovy sa mi nepodarilo nadstaviť. Nechápem prečo keď som povolil zobrazovanie 3D + volbu zobrazovať budovy.

Software navigácie mám viz foto. Existuje novšia alebo je to aktuálna? Ja viem že to nemá s tým nič spoločné ale iba pre info.

IMG_8089.jpeg
 
pantauleo: všetko som navolil ako máš ty (aspoň si myslím). Pozrem to dám si budíka na 23:30 :)

No ale mám tu ďalší rébus. Kua prečo mám denné svietenie žltej barvy, je to nejaký retro štíl alebo japonci zistili že to je lepšie vidieť ako ledky...

A sere ma aj tá ukrajinská spézetka. Ale s tým nič nespravím.

Denné svetlá.jpeg IMG_8099.jpeg
 
Protože ti chybí paket style. Nebo u novych nějaký jiný. Ale od začátku výroby měl paket style zatmavene zadní okna a jinou grafiku světel s led denním svícením. (Kroužky) a matrix hlavními světly
Bohužel naprostá většina u nás prodávaných aut má tady tyhle žárovky a je to skoda. A fakt to vypadá blbě 🤷🏼‍♂️
 
Já se těším na návrat parních válců
Žárovka na svícení před auto není něco k čemu by se někdo rád vracel...

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Přehoď na čínské led a svítíš bíle.Má nás to tak většina.
Máš nejaké osvedčené? Nie že mi to za chvílu začne žmurkať ako tie čínské srákoty z Ali. Vymenil som všetky interierové na BM ale neboli tam dlho a všetky išli do péčka. Dokonca aj ta v kastlíku začala blikať. Zaujímavé že spz-ková nie.
 
Máš nejaké osvedčené? Nie že mi to za chvílu začne žmurkať ako tie čínské srákoty z Ali. Vymenil som všetky interierové na BM ale neboli tam dlho a všetky išli do péčka. Dokonca aj ta v kastlíku začala blikať. Zaujímavé že spz-ková nie.
Příspěvek ve vláknu 'LED denní svícení místo halogenu W21/5W' https://www.mazdaklan.cz/threads/led-denni-sviceni-misto-halogenu-w21-5w.3680/post-94661
Na těchto jedu už tři roky bez jediné závady.
 
Protože ti chybí paket style. Nebo u novych nějaký jiný. Ale od začátku výroby měl paket style zatmavene zadní okna a jinou grafiku světel s led denním svícením. (Kroužky) a matrix hlavními světly
Bohužel naprostá většina u nás prodávaných aut má tady tyhle žárovky a je to skoda. A fakt to vypadá blbě 🤷🏼‍♂️
Mám pakety Exclusive a safety and sound. To už aj koli dennému ledkovému siveteniu treba kupovať ďalší paket...

Zatmavené sklá ma tak netrápia. Auto je v garáži, vypekať sa na slnku moc nebude a tie dve Chorvátska za rok nejak prežije.

Matrixové svetlá mám aj ja aj bez style paketu :)
 
Mám pakety Exclusive a safety and sound. To už aj koli dennému ledkovému siveteniu treba kupovať ďalší paket...

Zatmavené sklá ma tak netrápia. Auto je v garáži, vypekať sa na slnku moc nebude a tie dve Chorvátska za rok nejak prežije.

Matrixové svetlá mám aj ja aj bez style paketu :)
Jestli se nic nezměnilo,tak podle fotky metrixové světla nemáš.Má ty samé co já.😉
 
Mne sa zdalo že tie svetlá oblizujú protiidúce auto a menia tok svetla.. Tej nočnej jazdy bolo málo tak nedám za to ruku do ohňa.
 
To poznáš podle přístrojovky. Svítí tam zelený znak světla s písmenem A a jakmile vyjedeš mimo město, tak se rozsvítí modrý znak dálkových světel a to svítí pořád, i když potkáváš auta nebo za nima jedeš.
 
To poznáš podle přístrojovky. Svítí tam zelený znak světla s písmenem A a jakmile vyjedeš mimo město, tak se rozsvítí modrý znak dálkových světel a to svítí pořád, i když potkáváš auta nebo za nima jedeš.

Prepínajú sa automaticky, to viem na 100%. ale to A som si nevšimol.Takže podla toho matrixové?
 
Back
Top