• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

Mazda získává na prémiovosti..., ještě nějakej ten rok, a i o řidičích v Mazdách se bude říkat to samé co o těch v BMW.

Pokud novou Mazdu 3 srovnám s menšími modely od BMW nebo Audi, klidně bych řekl, že už prémiová minimálně po stránce zpracování je. Už jsem si ji také prohlédl a interiér má opravdu nádherný. Rozhodně vypadá luxusněji, než co jsem minulý týden viděl u Audi Q3 s trojnásobnou cenovkou. o_O U Audi si zřejmě myslí, že když do interiéru naplácají co nejvíce digitálních displejů, tak tím zamaskují tu všeobjímající plastovou bídu. :confused:

Naopak, Mercedes nebo Volvo jsou přeci jen o kus dál. Tam ještě nezačali šetřit u menších modelů.
 
Pokud novou Mazdu 3 srovnám s menšími modely od BMW nebo Audi, klidně bych řekl, že už prémiová minimálně po stránce zpracování je. Už jsem si ji také prohlédl a interiér má opravdu nádherný. Rozhodně vypadá luxusněji, než co jsem minulý týden viděl u Audi Q3 s trojnásobnou cenovkou. o_O U Audi si zřejmě myslí, že když do interiéru naplácají co nejvíce digitálních displejů, tak tím zamaskují tu všeobjímající plastovou bídu. :confused:

Naopak, Mercedes nebo Volvo jsou přeci jen o kus dál. Tam ještě nezačali šetřit u menších modelů.
U interieru Volvo jeste ne, u motoru setri uz davno!
https://www.autorevue.cz/kdo-ma-nej...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku
Jak ctete vysledky teto ankety?
 
Co delal system hlidani jizdnich pruhu?
Systémy se mohou třeba na hlavu stavět, pokud za volantem sedí kretén.
Systémy celou situaci jen zhoršují. Vytvářejí přelidněnou planetu nemyslících jedinců, kteří zpravidla díky zásahům systémů bohužel přežijí různé nehody.
 
Co delal system hlidani jizdnich pruhu?
Za auto zodpovídá ta věc mezi sedačkou a volantem. Bohužel hodně z těchto "pilotů" si to neuvědomuje a dělá ze shluku různých nedokonalých asistentů autonomní vozidlo 5 třídy.
 
Tak jsem se dnes konečně podíval naživo a musím uznat, že vzhled asi super. Pak jsem se kouk do interiéru a pěkný, ale je to hrozně malé - překvapilo mě jak je malinký kufr při porovnání s BN :( tam bych už kočár soukal nerad. Na jízdu jsem nechtěl - počkám na sky-x a asi sedan. Vedla byla totiž mx-5 g184 tak jsem raději vyvenčil jí :)3A3B0495-ECA7-42FA-B0EF-54CA2622D331.jpeg
 
Dnes jizda Mazda 3 BP g122 automat...dojmy ? Prodejce Mazdy jsem chtel za jizdy vyhodit a vzít čáru !!! Bez komentáře, ale rád odpovim na dotazy ! Každopádně přátelé věřte mi svezeni stoji za to ! V tomto autě emoce na prvnim místě !
 
Tak Sky-X už má oficiální výkon a spotřebu. Výsledek pro Evropu je 180k (-1k oproti původnímu ceníku z ledna) a 224Nm (+2 oproti původnímu ceníku z ledna). No, myslím si, že to pojede hodně podobně jako BM/BN G165 kvůli vyšší váze u BP. Ale je fakt, že udávaná kombinovaná spotřeba podle WLPT 5,4l/100km vypadá na papíře dobře :) Od dneška je možné oficiálně objednávat, i když vím, že tady jí někdo už objednal dříve.

Taky jsem si celkem jistý, že na US trhu bude Sky-X nalazen výše, jinak bude neprodejný oproti standardnímu 2,5 Sky-G.
 
Back
Top