• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

Konečne som sa dostal v novej Mazde BP k navigácii a na druhej ceste prelúskal niektoré nadstavenia. Povolil signalizáciu radarov ale nevedel som nadstaviť zobrazovanie 3D ako na staršej BM. Mám zafafknuté 3D ale stále je zobrazovanie ako v 2D. Zhliadol som nejaké videá ale všade je to rovnako. Tak ako to poznám z infotainmentu z r. 2014 a to krásne plastické 3D kde sú budovy, mosty a iné objekty som nenašiel.

Je to tak správne alebo neviem kde sa to dá nadstaviť.
 
Ty budovy tam musíš mít v navigaci povolené (jsou tam myslím budovy, památky a ještě jedno). Ale hlavně se ukazují jen velkých městech. U nás třeba Praha, Plzeň, České Budějovice. Jinak jedeš 90% navigace bez budov.
 
Takže tie 3D budovy sa mi nepodarilo nadstaviť. Nechápem prečo keď som povolil zobrazovanie 3D + volbu zobrazovať budovy.

Software navigácie mám viz foto. Existuje novšia alebo je to aktuálna? Ja viem že to nemá s tým nič spoločné ale iba pre info.

IMG_8089.jpeg
 
pantauleo: všetko som navolil ako máš ty (aspoň si myslím). Pozrem to dám si budíka na 23:30 :)

No ale mám tu ďalší rébus. Kua prečo mám denné svietenie žltej barvy, je to nejaký retro štíl alebo japonci zistili že to je lepšie vidieť ako ledky...

A sere ma aj tá ukrajinská spézetka. Ale s tým nič nespravím.

Denné svetlá.jpeg IMG_8099.jpeg
 
Protože ti chybí paket style. Nebo u novych nějaký jiný. Ale od začátku výroby měl paket style zatmavene zadní okna a jinou grafiku světel s led denním svícením. (Kroužky) a matrix hlavními světly
Bohužel naprostá většina u nás prodávaných aut má tady tyhle žárovky a je to skoda. A fakt to vypadá blbě 🤷🏼‍♂️
 
Žárovka má také svojí poetiku, něco jako petrolejka... Počkejte za pár let, lidi si budou dávat žárovky, aby se odlišili.
 
Já se těším na návrat parních válců
Žárovka na svícení před auto není něco k čemu by se někdo rád vracel...

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Žárovka má také svojí poetiku, něco jako petrolejka... Počkejte za pár let, lidi si budou dávat žárovky, aby se odlišili.
Ještě že je mám schované.Budou se mě hodit.😄
 
Přehoď na čínské led a svítíš bíle.Má nás to tak většina.
Máš nejaké osvedčené? Nie že mi to za chvílu začne žmurkať ako tie čínské srákoty z Ali. Vymenil som všetky interierové na BM ale neboli tam dlho a všetky išli do péčka. Dokonca aj ta v kastlíku začala blikať. Zaujímavé že spz-ková nie.
 
Máš nejaké osvedčené? Nie že mi to za chvílu začne žmurkať ako tie čínské srákoty z Ali. Vymenil som všetky interierové na BM ale neboli tam dlho a všetky išli do péčka. Dokonca aj ta v kastlíku začala blikať. Zaujímavé že spz-ková nie.
Příspěvek ve vláknu 'LED denní svícení místo halogenu W21/5W' https://www.mazdaklan.cz/threads/led-denni-sviceni-misto-halogenu-w21-5w.3680/post-94661
Na těchto jedu už tři roky bez jediné závady.
 
Protože ti chybí paket style. Nebo u novych nějaký jiný. Ale od začátku výroby měl paket style zatmavene zadní okna a jinou grafiku světel s led denním svícením. (Kroužky) a matrix hlavními světly
Bohužel naprostá většina u nás prodávaných aut má tady tyhle žárovky a je to skoda. A fakt to vypadá blbě 🤷🏼‍♂️
Mám pakety Exclusive a safety and sound. To už aj koli dennému ledkovému siveteniu treba kupovať ďalší paket...

Zatmavené sklá ma tak netrápia. Auto je v garáži, vypekať sa na slnku moc nebude a tie dve Chorvátska za rok nejak prežije.

Matrixové svetlá mám aj ja aj bez style paketu :)
 
Mám pakety Exclusive a safety and sound. To už aj koli dennému ledkovému siveteniu treba kupovať ďalší paket...

Zatmavené sklá ma tak netrápia. Auto je v garáži, vypekať sa na slnku moc nebude a tie dve Chorvátska za rok nejak prežije.

Matrixové svetlá mám aj ja aj bez style paketu :)
Jestli se nic nezměnilo,tak podle fotky metrixové světla nemáš.Má ty samé co já.😉
 
Mne sa zdalo že tie svetlá oblizujú protiidúce auto a menia tok svetla.. Tej nočnej jazdy bolo málo tak nedám za to ruku do ohňa.
 
To poznáš podle přístrojovky. Svítí tam zelený znak světla s písmenem A a jakmile vyjedeš mimo město, tak se rozsvítí modrý znak dálkových světel a to svítí pořád, i když potkáváš auta nebo za nima jedeš.
 
To poznáš podle přístrojovky. Svítí tam zelený znak světla s písmenem A a jakmile vyjedeš mimo město, tak se rozsvítí modrý znak dálkových světel a to svítí pořád, i když potkáváš auta nebo za nima jedeš.

Prepínajú sa automaticky, to viem na 100%. ale to A som si nevšimol.Takže podla toho matrixové?
 
Back
Top