• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Modul pro (dalkove) stahovani oken

Ahoj,
Na Ali na mne vykoukl tento vylepsovak - nemate s nim uz nekdo zkusenosti?
Taky jsem se na to díval a na chvilku nad tím zauvažoval, ale jednak bych to asi skoro nikdy nevyužil, nevím, jestli by to šlo připojit k tomu, co mi tam namontoval servis na automaticky zlepšení zrcátek, a taky nevím, jestli to není nějaká bezpečnostní díra (aby se to nestáhlo někdy samo nebo v reakci na nějaký špatný signál).
 
Taky jsem se na to díval a na chvilku nad tím zauvažoval, ale jednak bych to asi skoro nikdy nevyužil, nevím, jestli by to šlo připojit k tomu, co mi tam namontoval servis na automaticky zlepšení zrcátek, a taky nevím, jestli to není nějaká bezpečnostní díra (aby se to nestáhlo někdy samo nebo v reakci na nějaký špatný signál).
Jaké automatické zlepšení zrcátek, co tím myslíš? Toto se napojuje na ovládání oken, co koukam na fotky tedy.

To se mi hodně líbí, asi do toho časem půjdu ;)
 
Na Mazdu 6 GJ by se nějaké řešení ohledně ovládání oken DO nenašlo?
 
Jaké automatické zlepšení zrcátek, co tím myslíš? Toto se napojuje na ovládání oken, co koukam na fotky tedy.

To se mi hodně líbí, asi do toho časem půjdu ;)
Slovník na mobilu vložil špatný slovo. Automatické zklápění ?
 
Se dívám, že kromě funkce automatického zavírání oken po uzamčení auta, popř. otevření oken pomocí dálkového ovládání, když je auto vypnuté, to má funkci, kdy pomocí tlačítka na řidičových dveřích pro zavírání/otevírání oken je možné automaticky plně otevřít nebo zavřít i neřidičovo okno. Pokud se tlačítko drží víc jak 0,5 vteřiny, funguje normálně. Pokud míň, okno automaticky sjede dolů/nahoru. To se mi na jednu stranu líbí, ale na druhou si říkám, že když jedu po dálnici a chci otevřít jen minimálně, tak mi to otevře celé okno. Chápu to dobře?
 
pokud spravne chapu popis tak pak vsechny okna funguji stejne jako to ridicovo - budto zmackne kratce a jede az dolu/nahoru, nebo podrzis a pri pusteni zastavi kde je (puvodni non-auto rezim)
 
Se dívám, že kromě funkce automatického zavírání oken po uzamčení auta, popř. otevření oken pomocí dálkového ovládání, když je auto vypnuté, to má funkci, kdy pomocí tlačítka na řidičových dveřích pro zavírání/otevírání oken je možné automaticky plně otevřít nebo zavřít i neřidičovo okno. Pokud se tlačítko drží víc jak 0,5 vteřiny, funguje normálně. Pokud míň, okno automaticky sjede dolů/nahoru. To se mi na jednu stranu líbí, ale na druhou si říkám, že když jedu po dálnici a chci otevřít jen minimálně, tak mi to otevře celé okno. Chápu to dobře?
Ty na dálnici oteviráš okna? By mi urvalo uši :D Jinak je to právě na délku držení tlačítka, tak buď sjede až dolů nebo přidržíš a jede jen po dobu držení. Je to super funkce, na BK to bylo u všech oken, tam tedy byla 2-polohové tlačítko, jako je u BM/BN u řidiče. Objednal jsem, už je to ne castě :)
 
Ty na dálnici oteviráš okna? By mi urvalo uši :D Jinak je to právě na délku držení tlačítka, tak buď sjede až dolů nebo přidržíš a jede jen po dobu držení. Je to super funkce, na BK to bylo u všech oken, tam tedy byla 2-polohové tlačítko, jako je u BM/BN u řidiče. Objednal jsem, už je to ne castě :)
Ano,v létě, když je hodně vedro, otevřu všechny třeba jen 2 cm. S tímto by to asi teda nešlo
 
Já myslim, že když cukneš zase nahoru, že se to zastaví. Myslím, že právě u BK to tak bylo, ale uvidíme tady, jak to bude fungovat.
 
Slovník na mobilu vložil špatný slovo. Automatické zklápění ?
Jinak na zrcátka to nemá vliv. Nechtěl jsem sklápění, skoro to nevyužívám, tak ještě, aby mi to zamrzlo a nešlo otklopit :) Takže se bát nemusíš, je to napojeně jen na zámek dveří a pak na ovladače na stahování oken.
 
Já po cca půl roce můžu s klidným svědomím napsat, že už bych auto bez toho nechtěl. Funguje to bezchybně a u BK jsem byl zvyklý na dojezdy. Tady ještě navíc je to automatické otevření pomocí DO nebo zavření při zamknutí, paráda
 
Ja bych to chtel taky na mou M6, ale uprimne receno nevim jestli bych tu montaz zvladl (a taky cekam na nakeho "testovaciho jezdce" co to vyskousi misto mne).

Ale se*e me neskutecne, ze to ted nemam, a pred 15 lety na Mazde6/GG sem to mel!
 
Vždyť na tom nic není. Jestli zvládneš sundat tapec na dveřích, určitě je na to návod na YouTube, tak pak už jen zapojení dle obrázku. A jinak to ani zapojit nelze.
 
Back
Top