• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Parkovací kamera z Alíka / Připojení na OEM display

no tak jsem to celé odkrytoval a našel :)
20221128_104716.jpg20221128_110237.jpg

tak a teď jestli se dá sehnat nějaký mezikus, případně by mi možná stačilo schéma zapojení.
Nemá někdo pro M6 GJ Wagon ? Já mám pouze sedan.
Ale jak počítám tak 20 malých + 2 větší pozice
 
tak jsem se dalším zkoumáním dostal až na šedý rbcm konektor, bohužel mám schéma jenom pro sedan, ale do této pozice mi to sedí :


1670340062965.png
1670340205243.png

a v reálu tam na tom šedém konektoru mám tyto tři kabely:
1670340271248.png

dle schématu pro sedan to má jít na C21 :
1670340368547.png
ale ten nevím kde hledat u WGN, takže zatím netuším kde tyto tři kabely ústí, protože v konektoru ve víku už je tak nějak nevidím :
1670340561443.png

má někdo zkušenost ? Díky za každou radu

případně by mi hodně bodlo schéma pro Wagon.
 
tak jsem se dalším zkoumáním dostal až na šedý rbcm konektor, bohužel mám schéma jenom pro sedan, ale do této pozice mi to sedí :


Zobrazit přílohu 43580
Zobrazit přílohu 43582

a v reálu tam na tom šedém konektoru mám tyto tři kabely:
Zobrazit přílohu 43583

dle schématu pro sedan to má jít na C21 :
Zobrazit přílohu 43584
ale ten nevím kde hledat u WGN, takže zatím netuším kde tyto tři kabely ústí, protože v konektoru ve víku už je tak nějak nevidím :
Zobrazit přílohu 43585

má někdo zkušenost ? Díky za každou radu

případně by mi hodně bodlo schéma pro Wagon.
Co já pamatuju, tak pro M6 GJ Wagon jsou mezikusy hned za radio a pak musíš natáhnout kabely přes celý auto dozadu. M3 to má jinak, tam se dá všechno jednoduše vyřešit v kufru, ale u M6 mi to nefungovalo.
 
Co já pamatuju, tak pro M6 GJ Wagon jsou mezikusy hned za radio a pak musíš natáhnout kabely přes celý auto dozadu. M3 to má jinak, tam se dá všechno jednoduše vyřešit v kufru, ale u M6 mi to nefungovalo.
No já to tam už mám nadrátované na mé GJ (viz foto 3.příspěvek) tyto video kabely vedou až do kufru do RBCM jednotky (příspěvek 23). Zde pak jsou už jenom "dočasné oranžovo-černé kabely", které ale také někam vedou a já netuším kam, abych na ně napojil video signál.
 
Aha.... Dynamické trajektorie... No tak to bych zkusil pohledat ten mezikus k jednotce RBCM. To bude asi lepší, než vrtat do origo el. Pokud to tedy vůbec existuje. To ti asi v tom případě neporadím ☹️
 
Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda-li jste vyřešil tuhle lapálii s kamerou? Momentálně řeším stejný "problém". Také mám M6 2014, SE-L s TomTom unit a rád bych přidělal na auto kameru. Mám možnost koupit origo kameru s celým tím plastovým trimem, co je na pátých dveří - jeden pán rozprodává jeho 2014 M6 s vyšší výbavou.
 
Ahoj. Bojuju se zapojením parkovací kamery (neorig.) k displayi. Mám 6ku rok 2015 před faceliftem a zvažuju koupit tenhle adaptér:

Vstup pro parkovací kameru Mazda 221720 na 2DIN CZ (nefunguje správně linkování)​

Nemá někdo zkušenost jestli je to kompatibilní?
 
Back
Top