• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Modul pro (dalkove) stahovani oken

Já po cca půl roce můžu s klidným svědomím napsat, že už bych auto bez toho nechtěl. Funguje to bezchybně a u BK jsem byl zvyklý na dojezdy. Tady ještě navíc je to automatické otevření pomocí DO nebo zavření při zamknutí, paráda
Máš konkrétně ten z aliexpresu? https://www.aliexpress.com/item/32717238858.html

Je to instalováno na původní dálkové ovládaní, nebo je k tomu další samostatní? Dík
 
Já po cca půl roce můžu s klidným svědomím napsat, že už bych auto bez toho nechtěl. Funguje to bezchybně a u BK jsem byl zvyklý na dojezdy. Tady ještě navíc je to automatické otevření pomocí DO nebo zavření při zamknutí, paráda
Realizoval si konkretne viz link: https://www.aliexpress.com/item/32717238858.html

Malinko mně tam mate, jestli to je kompatibilne na otvirani oken Mazda 6 2015.

Potřebuji jen taku tu klasiku, že při podržení dalkového ovladaní pro otvírani jdou všechny okna dole a při zamykaní naopak? Ma to nějaki vliv na sklápení oken? To mám aktualně pouze když ručně v aute otočím "čudlík", kterým se nastavuji zrcadla.
 
U těch našich šestek nemá nikdo odvahu to vyzkoušet.Ani se moc nedivím,ty parametry jsou dost všeobecné,jestli před FL nebo 2. a 3.
 
Předělal jsem ovládání všech oken na impulsní (jedním stisknutím tlačítka okno vyjede nebo sjede).Screenshot_20230327_163128_Samsung Notes_resized.jpg

V manuálu u M3 BL se píše, že některé modely uměli stahování všech oken pomocí klíče dálkového ovládání zamykání/odemykání (viz foto).
Neví někdo, jestli je to jen otázka správného přeprogramování BCM modulu, nebo je tam i jiný hardware ( součástky, komponenty) ??
 
Ahoj mám zkušenost, toto jsem si naistalovat minulý rok, má to automatické dotahy oken, autom. sklápění zrcátek a všechny okna jsou nyní v automatu. zatím jsem spokojen, zvládl jsme to sám před barákem jen sundáš tapec levých dveří (najdeš na YT), sehnal jsem silnou oboustranku, vše dal do izolace proti vlhkosti a pohodka :)

 
To je pekne, ale ja mam zajem jenom o jednu funkci, kterou si nespomenul: jestli je mozne dalkovym ovladcem otevrit okna
 
Ano lze má to asi 4 polohy oken, zavřít, otevřít, škvíra na větrání a do půli oken
čau prosím tě zkouším furt hledat a nemůžu nikde najít jak mohu stahovat okenka pomocí klíčem mám auto
Mazda 3 BL 2010 variantu sporty keyless
VIN kod: Jmzbla4a601233328
při odemnutí a stále držení tlačítka zámku se nic neděje ani když jsou okénka otevřené tak na naopak nevíš jak toi mám udělat jestlis e musí něco naprogramovat v řídící jednotce? nebo mám prostě smůlu
 
Na stejnou věc jsem se ptal viz výše.
Našel jsem tu informaci v Návodu, ale nevím jak to naprogramovat/upravit/ zprovoznit, aby bylo možné dálkovým ovladačem otevřít či zavřít okna.
Zřejmě nemá nikdo tyto technické informace k dispozici.
 
Na stejnou věc jsem se ptal viz výše.
Našel jsem tu informaci v Návodu, ale nevím jak to naprogramovat/upravit/ zprovoznit, aby bylo možné dálkovým ovladačem otevřít či zavřít okna.
Zřejmě nemá nikdo tyto technické informace k dispozici.
No právě proto sem reagoval na tento příspěvek kde to nebylo odpovězeno 11.9 jedu do Mazda Pavlice tak se zkusím zeptat tam zda li by to dokázali naprogramovat a pak uvidím páč je to vlastnost co se v létě opravdu hodí :) q i třeba nedovreneho okénka což se také už stalo
 
Zjistil jsi něco v servisu ohledně ovládání oken?

Když jsem se díval do ceníku z roku 2009, který je tu na webu ke stažení, tak je to i tam výslově uvedeno, že výšší výbavy měli dálkové ovládání oken.
Pravděpodobně tam bude jiný typ BCM, který umí vyslat signál do modulu/ovladače oken na straně řidiče.

cen_m3.JPG
 
Zjistil jsi něco v servisu ohledně ovládání oken?

Když jsem se díval do ceníku z roku 2009, který je tu na webu ke stažení, tak je to i tam výslově uvedeno, že výšší výbavy měli dálkové ovládání oken.
Pravděpodobně tam bude jiný typ BCM, který umí vyslat signál do modulu/ovladače oken na straně řidiče.

Zobrazit přílohu 47999prave že nic tak sem to ani nepsal ptal sem se tam a bylo mi řečeno že oni se zabývají výměnou a repasované náhradních dílů že stimhle se nesetkali že buď je to přenastavení v řídící jednotce nebo klíčem ale že mi to takhle neřeknou. Ani se semnou o tom nechtěli bavit 🤣
 
Čau
Mám dotaz ohledně modulu k automatickému zavírání oken při zamčení -CX 3 -2016 . Modul z alíku. Vše funguje perfektně , ale sklápí se automaticky
i zrcátka . To je v pohodě ,ale mám obavy až to v zimě zamrzne . Nevíte někdo jak ty zrcátka deaktivovat ?
 
Back
Top