1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Motokáry CMK

Diskuzi v 'Mimo téma' zahájil Vitus, 22. 9. 2016.

1. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 772
    2 878
    183
    Spritmonitor.de
    Protože se elektro motokáry staly téměř nedílnou součástí pražských srazů, zaslouží si svoje téma

CMK aréna

Tady včerejší druhá jízda k diskuzi a k překonávání :)

Poslední úprava: 22. 9. 2016
    karel_b se to líbí.
  2. karel_b

karel_b výkonný člen KLANu

91
    103
    33
    I já jsem se dostal pod minutu - to je něco jako překonat rychlost zvuku :D

Natural a Vitus se to líbí.
  3. Ter Leeloo II

Ter Leeloo II moderátor Člen týmu

1 429
    650
    113
    Spritmonitor.de
    Tak kdyz si je chcete pomerovat ... ty casy, tak prikladam sve. Ale na rovinu rikam, ze na @Nahasapimapetilon proste nemam.

Muj rekorni cas na "stare" trati (z 23.3.2016) je 53.246.
    Nejrychleji na "nove" klouzajici trati (z 21.9.2016) jsem jel za 54.965.

Prikladam "telemetricke" doklady :D.

Přiložené soubory:

4. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 772
    2 878
    183
    Spritmonitor.de
    dnešní motokáry byly jako vždy super, trať byla dneska naprosto nevyzpytatelná.... klouzající, v první jízdě jsme se všichni shodli na podivných vlastnostech aut, podivná obsluha, která celkem často a nesmysleně zpomalovala auta. První jízda absolutně plná, což přineslo na první tři kola na zahřátí gum předjíždění pomalejších, ale ani pak se moc časově nedařilo.

Druhá jízda byla diametrálně odlišná , mnohem lepší - auta jela jako zběsilá, jen ta čím dál víc uklouzanější trať.... abych jen neremcal, obsadili jsme tři místa v TOP FIVE OF THE DAY a @Nahasapimapetilon se umístil i v TOP WEEK :)

díky všem za účast, bezva pokec a super jízdy ! CMK.jpg

Poslední úprava: 11. 10. 2016
    Natural a karel_b se to líbí.
  5. karel_b

91
    103
    33
    Jojo, bylo to super :)

6. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 772
    2 878
    183
    Spritmonitor.de
    super bitva, dneska! @Natural dodá dokumentaci, neb měl nakonec na brutálně kluzké trati lepší čas :) Každopádně statistiku všech dnešních TOP10 časů jsme slušně obsadili .... :D

takže devátého listopadu na novém, neklouzajícím povrchu ,-)

Natural a karel_b se to líbí.
  7. karel_b

91
    103
    33
    vracím se až 10. tak to nestihnu, tak hned následující příští :)

8. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 772
    2 878
    183
    Spritmonitor.de
    třeba jim to neuschne a půjdeme až desátého ,-) To budeš mít cestou z letiště !

9. karel_b

91
    103
    33
    čekejte mě tam kolem půlnoci :D

10. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 772
    2 878
    183
    Spritmonitor.de

oukej, to klapne :D

11. Natural

Natural správce Člen týmu

3 292
    1 925
    183
    Přesně ták, vyhrál jsem si možnost vložit výsledek :D A zase se ukázalo, že mazďáci prostě umí jezdit a natřeli jsme to všem :)
    Klouzalo to klouzalo a tak jsme si doklouzali pro první tři umístění a další v TOP DAY a @Nahasapimapetilon v top week. Bitvy byly dneska opravdu perfektní a už se těším na příště ;)

Tady ještě důkazní materiál:
    personalMail_MEDGYESYROBIN-page-001.jpg

du8han se to líbí.
  12. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 772
    2 878
    183
    Spritmonitor.de
    dneska fakt skvělej fight na trati! Klouzalo to jako svině, ale o to větší zábava to byla :)

Přiložené soubory:

karel_b se to líbí.
  13. karel_b

91
    103
    33
    Jo jo, bylo to jako jízda v zimě na náledí. Poprvé jsem použil zpátečku, když jsem to tak trochu přetočil do mantinelu :D

14. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 772
    2 878
    183
    Spritmonitor.de
    chyběli někteří pravidelňáci jako @Natural , Japonské sekci chyběla ta Maďarská :D

15. Natural

Natural správce Člen týmu

3 292
    1 925
    183
    To mě mrzí, příště se Maďarská sekce polepší a nebude na klouzání chybět :D ;)

Vitus se to líbí.
  16. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 772
    2 878
    183
    Spritmonitor.de
    je to strašně moc o pneumatikách. CMK zkouší několik pneu a je to fakt pekelnej rozdíl ..... Některý pneu jsou jak když máš bakelitový přední kola a prostě nezatočíš...... Ale už jsme vychytali auta s přilnavýma gumama, tak snad nám to do příště nepřezujou na jiná čísla motokár :D

jinými slovy: jestliže máme zajetá nejrychlejší kola z minula, tak za stávajícího stavu se jezdí časy o deset vteřin pomalejší než za nové dráhy a aut. Provozovatel ladí povrch tratě i pneumatiky .....

17. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 772
    2 878
    183
    Spritmonitor.de
    Poslední úprava: 5. 1. 2017
  18. du8han

du8han člen KLANu

48
    63
    18
    ..tak to je vyzva..

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

karel_b se to líbí.
  19. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 772
    2 878
    183
    Spritmonitor.de
    já už mám registraci ,-)

20. Ter Leeloo II

Ter Leeloo II moderátor Člen týmu

1 429
    650
    113
    Spritmonitor.de
    Tech 60 ucastniku na zavod je docela limitujici, to asi na kazdeho nevyjde. Take bych to byval zkusil, jenze ja zrovna pondelky nemuzu a oni maji vsechny terminy pondelni o_O.

Sdílet tuto stránku