• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Motokáry CMK

těch 50 si o to přímo říká .... a mít čtyřku na začátku je výzva :)
 
Tak co? Zvladl se madarsky a japonsky zavodnik zucastnit aspon druheho podniku sezony, ktery byl za dvojnasobne body? :D
 
Závodníci se na to vyprdli :D Popravdě jsem to ani nějak nezaregistroval, že už je další kolo.
 
Teda hosi, hosi, to je moralka toto! Tak jako jsou to vase penize za zapisne, ze jo ;).

Snad se tam aspon jednou podivate. Me by zajimalo, jake to bylo a tak. Budu se pln optimismu tesit na report z dalsiho zavodu, ktery je 15.5. :p.
 
Nazdar panove co takhle motokary v tydnu. Streda nebo ctvrtek vecir. :) dame 2 jizdy posedime, podrbeme co noveho a kdo byl kde lyzovat.

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
 
Bylo to parádní dneska a parádně jsme si zazávodili :D ;)
První jízda předjížděcí maraton, druhá jízda po kolizi magora co odmítá brzdit, nic moc, ale třetí jízda byla naprosto perfektní a čistá trať dovolila posunout své osobní rekordy :)
Přikládám důkazní materiál z třetí jízdy :happy: :cool:

TOP DAY jsme pěkně ovládli ;)
kary.jpg
 
Mimochodem, Robe, vsiml sis, ze jsi v tom svem nejlepsim kole, paradoxne zajel treti nejhorsi prvni sektor? Tzn. jeste obrovsky prostor pro zlepseni.

Fak mi vrta hlavou, kde jsi tu rychlost najednou vzal :D.
 
Jojo všimnul, teď jsem to na mailu studoval :)
No jó no, to je tak když se člověk dozví, že si má rychlejší stupeň nahlásit před jízdou :D
 
Back
Top