• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Motokáry - Moravia Unit - neděle 24.1.2016 - Olomouc - 14:00

Přijedete si zazávodit na motokárách?


  • Celkem voličů
    9
Tak co mazďáci a mazďačky.
Zatím si teda přijedou zazávodit: @Natural , @Petapr , @zdufi + 1 , @Scud . To by bylo 5 závodníků, takže o zábavu bude určitě postaráno ;)
A co ostatní, kteří se podle posledních info možná zastaví? Nějaké novinky a plány? @Rakkin , @rakusovi , @proton , @LadyDoubleEl , @SeanJohn , @Piril , @Moriarty , @Paulie Fell Kriss , @iggy

Mimochodem nějaký návrh, kam se potom přesunem za občerstvením?

A má někdo v plánu se připojit ve Vyškově nebo potom popřípadě v Prostějově? ;)
 
Mimochodem nějaký návrh, kam se potom přesunem za občerstvením?
Občerstvení v podobě toastů a baget bývalo i na místě (nebyl jsem tam asi 2roky).
Jinak já osobně víceméně nic neznám v OL a pravděpodobně budu muset frčet kolem 17-18h...

Pravděpodobně zbytečná otázka, ale budeš mít @Natural svůj pytlíček s sebou? :D
 
Jasná věc, no pokud nám nějaký Olomoučák nedoporučí něco dobrého a kde v pohodě zaparkujem (naposledy v Blansku bylo parkování celkem bojovka :D ), tak bych to viděl na případný přejezd do Olympie, kde se nám určitě něco zalíbí. Navíc potom bude bezproblémový rozjezd do všech směrů :)

Jinak bych to s odjezdem viděl stejně. Večer musím být v Práglu. Takže od 14 do 18h bych viděl, jako klasickou časovou nálož ;)

No jasná věc, že LED pytlíček nesmí chybět :D
 
Vypadá to na super akcičku. Bohužel klasika ,zase nestíhám :-(
Takže si to dámo a pánové pořádně užijte a já se budu těšit aspoň na fotky.
Mazdaar
 
Tak jak píšem :) Ve 14h motokáry, cca 2x10min jízd (řekl bych, že je taková klasická stravitelná porce :) ) a až všichni ukojí svého závodního ducha, tak potom společný přejezd za občerstvením a klasickým tlacháním, jako vždy ;)
Nebo je něco konkrétního co by tě zajímalo?
 
Já, já, já ... jsem asi ženská ... :oops:
ale, jak to teda všechno plánujete? o_O
Plán je takovej- sejít se cca ve 14:00 (bude upřesněno podle toho jak vyjde rezervace), jezdit se bude 2x10min asi po dvou skupinách. U toho bude probíhat klasickej pokec. Až se skončí tak se buď přesuneme jinam nebo zůstaneme tam a bude se pokračovat v pokecu :D
Já osobně budu muset odjet max v 18:00.
Celkem jednoduchej plán co?? :D
 
Další závodník se hlásí.
Supeeer, paráádička ;)
Nooo, kluci šikovní, díky :D
Ještě dotaz .. plánujete nějak platit za skupinu, nebo pojedeme každej sám za sebe?
No a to je právě to, co se vyřeší až po tom, kolik nás přislíbí účast. Takže dneska právě proto uzávěrka a v průběhu zítřka uvidíme, jaká varianta bude nejlepší a nejvýhodnější a provedeme následnou rezervaci ;)
 
Já se s největší pravděpodobností zastavím, ale jezdit motokáry nebudu, páč podle mých zkušeností mám moc velké kyčle :D a nevejdu se....:D:D
 
Já v tom ještě neseděl, tak snad se vejdu :D :D
Posílám v SZ tel., abys měl popřípadě na nás spojení ;) Kdo bude chtít také číslo, tak napište prosím SZ a já rád spojení napíšu ;)
 
Nooo, tak to aby se tam vešla moje velectěná zadnice

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 
no jestli se do toho nevleze Robin tak já to nemusím ani zkoušet, jsem sice menší ale zato větší :D
 
Do posledni chvile jsem nevedel jestli mi to vyjde, ale ted uz vim, ze jo. Tudiz bych si rad take zajezdil, jestli je to teda jeste mozne
 
Back
Top