• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

manuál MZD Connect

Premecek33

nový člen
18
Zdravím všechny a prosím o radu. Jsem majitel nové 3 SDN, 2019, přes zimu jsem nejezdil, na jaře jsem dobíjel "slabou" baterii. Bohužel se mi po nabití a napojení "ztratila" v MZD Connectu část softwaru. Máte někdo tutéž zkušenost, příp. radu? Díky všem.
 
Zajeď do servisu Mazdy a nech si nahrát nový software, po dobu záruky je to zdarma. Mně to dělali na počkání, trvá to asi hodinu.
 
Mně blblo přehrávání z usb, začínalo pokaždý stejnou písničkou, novým softem se to opravilo a je už 2 roky klid.?
 
Tak jsem si nechal software zkontrolovat v autorizovaném servisu. Byl aktuální a v pořádku, jen jsem se nedovedl v něm správně orientovat ... ? no aspoň tak ... chybami se člověk učí ... ? ... takže suma sumárum vše OK. I tak díky za radu. Každá zkušenost je dobrá ... ?
 
Zdravím všechny. Mám opět jeden dotaz a prosbu o radu. Nemohu propojit svůj mobil (LG Q6) s Android Auto. Už jsem vyzkoušel snad všechno (i tlačítko "Domečku" a stále mi to hlásí "Nelze připojit" ... "Nenalezeno" apod. Má někdo nějakou radu, zkušenost? Dejte vědět. Díky.
 
Zdravím všechny. Mám opět jeden dotaz a prosbu o radu. Nemohu propojit svůj mobil (LG Q6) s Android Auto. Už jsem vyzkoušel snad všechno (i tlačítko "Domečku" a stále mi to hlásí "Nelze připojit" ... "Nenalezeno" apod. Má někdo nějakou radu, zkušenost? Dejte vědět. Díky.
A připojení bluetooth funguje jinak OK? (handsfree atd.) Pak bych zkusil třeba jinej kabel na připojení. A v nastavení andriod auta v telefonu zapnout automatické spouštění při připojení bluetooth.
 
A připojení bluetooth funguje jinak OK? (handsfree atd.) Pak bych zkusil třeba jinej kabel na připojení. A v nastavení andriod auta v telefonu zapnout automatické spouštění při připojení bluetooth.
Bluetooth funguje bez problémů ... zkusím ještě jiný kabel .. uvidíme ... Nastavení Android Auto v telefonu??? Tomu moc nerozumím ... žádnou takovou aplikaci v telefonu nemám ... a ani to po mne žádnou další instalaci nechtělo ... s kolegou jsem to již probíral a tenhle mobil (LG Q6) žádnou "doinstalaci" prý nepotřebuje, tak teď nevím.... zkus to prosím Tě upřesnit ... díky ?
 
Bluetooth funguje bez problémů ... zkusím ještě jiný kabel .. uvidíme ... Nastavení Android Auto v telefonu?? Tomu moc nerozumím ... žádnou takovou aplikaci v telefonu nemám ... a ani to po mne žádnou další instalaci nechtělo ... s kolegou jsem to již probíral a tenhle mobil (LG Q6) žádnou "doinstalaci" prý nepotřebuje, tak teď nevím.... zkus to prosím Tě upřesnit ... díky ?
Mám Realme a to doinstalaci AA taky nepotřebuje, mrkni do jeho nastavení

IMG_20210608_121843.jpg IMG_20210608_121903.jpg Screenshot_2021-06-08-12-18-18-33.jpg
 
Díky za tip (v nastavení mobilu LG Q6 jsem si našel v nabídce "Panel sdílení ... dal jsem povoleno ... tak uvidíme) ... vemu to při jednom i s jiným kabelem ... zatím díky. ?
 
Tak jsem nainstaloval ... Android Auto com.google.android.projection.gearhead_6.3.611333-release-63611333_minAPI23(armeabi-v7a)(nodpi)_apkmirror.com.apk ... povolil jsem sdílení ... prakticky všechno "odklepal" ... na mobilu se mi zobrazuje info " Android Auto připojeno" ... nicméně na displeji auta se mi nepodařilo komunikaci zobrazit ... tak teď opravdu nevím ... začíná mi docházet inspirace ...
 
Tak jsem nainstaloval ... Android Auto com.google.android.projection.gearhead_6.3.611333-release-63611333_minAPI23(armeabi-v7a)(nodpi)_apkmirror.com.apk ... povolil jsem sdílení ... prakticky všechno "odklepal" ... na mobilu se mi zobrazuje info " Android Auto připojeno" ... nicméně na displeji auta se mi nepodařilo komunikaci zobrazit ... tak teď opravdu nevím ... začíná mi docházet inspirace ...
Mně to z mobilu taky nejde a ženě jo tak asi mám na hovno mobil.Nespojim se z autem ani náhodou.
 
Taky jsem experimentoval a odpojil Android Auto v nastavení a pak mě to nešlo vrátit zpátky. Volba Android Auto byla zašedlá a nešlo na ni vůbec najet kurzorem. Pomohlo až (možná) odinstalování AA z mobilu, pak nová instalace a po připojení mobilu kabelem se už volba zprovoznila a šlo to zašktnout. Pak se teda muselo vše znovu nastavit v mobilu, ale povedlo se a vše zase funguje.
IMG_20210609_163932.jpg
 
Tak se mi to podařilo zprovoznit ... chce to opět trochu času a trpělivosti ... software v autě není zrovna rychlý a vše mu trvá, ... takže můj postup byl následující, spustit Android Auto v mobilu ... propojit kabelem, pochopitelně nastartovat auto (stačí elektro) ... chvíli počkat až se v základním menu vpravo objeví (po čase) ikonka se zobrazením Google Android Auto .. a pak "cvaknout" sdruženým knoflíkem doprava ... tak se to podařilo spojit mně ... možná má někdo jednodušší postup ... Poznámka: Jakákoli změna v nastavení Android Auta v mobilu se projeví až po opětovném vypnutí a zapnutí auto (tzv. po resetování ...)
 
Opět zdravím všechny na tomto vlákně .... tak jsem tam, kde jsem byl předtím ... opět mi nefunguje komunikace mobil - AA. Po úspěšné instalaci aplikace do mobilu a zprovoznění (viz info výše) mi to cca po měsíci "nahlásilo", že daná aplikace není povolena pro tuto lokaci (...asi CZ) a na Google play nic jiného není k dispozici ... má někdo se zúčastněných nějaký nápad .... inspiraci? Díky předem za každou radu ... :(:(:(
 
Co zkusit nainstalovat nejnovější verzi AA. Na apk mirror je k dispozici ke stažení.
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-6-9-6137-release/
Ahoj. Díky za radu ... aplikaci (je to stejná aplikaci .. asi vyšší verze...., kterou jsem měl i předtím) jsem si stáhnul ... verzi "Android Auto 6.9.613713 (arm-v7a) (Android 6.0+)" ... a nainstaloval na mobil .. ta vyšší (... 14) nešla ... a během dne ji půjdu vyzkoušet do auta .. tak uvidíme ... zatím díky.
 
Back
Top