• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

manuál MZD Connect

Ahoj. Díky za radu ... aplikaci (je to stejná aplikaci .. asi vyšší verze...., kterou jsem měl i předtím) jsem si stáhnul ... verzi "Android Auto 6.9.613713 (arm-v7a) (Android 6.0+)" ... a nainstaloval na mobil .. ta vyšší (... 14) nešla ... a během dne ji půjdu vyzkoušet do auta .. tak uvidíme ... zatím díky.
Tak jsem to včera zprovoznil ... funguje to jako předtím... doufám, že to již nebude po měsíci hlásit ... "nepovolená lokace " ... takže MOC DÍKY ???
 
Chce to se občas podívat na apkmirror, jestli není nová verze. Pokud není AA instalováno z Google Play (Obchod Play), neaktualizuje se automaticky. Nebo pořídít mobil, který bude mít android ve verzi alespoň 10 nebo víc. Pak už to jde automaticky.
 
Neskúsil niekto aktualizovať MZD connect najnovšou aktualizáciou 74.00.311A EU z mája 2022? Akosi mi to nejde, aj keď ju mám na USB kľúči... :-( Mám na mysli aktualizáciu systému, nie mapy, mapy mám najnovšie z júna 2022.
 
No super, nakoniec podarilo sa :) Najskôr sa MZD nepáčil najnovší super rýchly USB kľúč s formátom exFat a vôbec nevidel že je tam aktualizácia, potom som ale použil starší kľúč ktorý sa dal naformátovať na Fat32 a naň som stiahol aktualizáciu a tú už MZD konečne uvidelo a aj ju pekne nainštalovalo :) Takže mám najnovší firmware pre MZD (a taktiež najnovšie mapy z júna 2022), avšak žiadny rozdiel zatiaľ v správaní sa navigácie nevidím...:confused:
 
No super, nakoniec podarilo sa :) Najskôr sa MZD nepáčil najnovší super rýchly USB kľúč s formátom exFat a vôbec nevidel že je tam aktualizácia, potom som ale použil starší kľúč ktorý sa dal naformátovať na Fat32 a naň som stiahol aktualizáciu a tú už MZD konečne uvidelo a aj ju pekne nainštalovalo :) Takže mám najnovší firmware pre MZD (a taktiež najnovšie mapy z júna 2022), avšak žiadny rozdiel zatiaľ v správaní sa navigácie nevidím...:confused:
A co Android Auto? Na forach popisujú zmenu DPI v zobrazení AA... Napr vo Waze je mapa viac priblizena ako na 70.xx..
 
Ufff, ani som si nevsimol...ale asi ano, v AA je vsetko trochu vacsie, aj písmenká sa lepšie čítajú :)
 
Myslím si že práve táto 74.00.311A EU z mája 2022, ktorú som tu riešil...Na ktoré všetky MZD ide, to neviem ale...
 
Back
Top