• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Náhrada za před FL "infotainment"

no právě ...kombinace čína vs Andriod vs Rusko mi přijde jako nedůvěru budící koktejl.....
 
když já koktejly nerad a Android taky ne ..... ,-) Ale třeba se hecnu a koupím to ,-) Zatím mám dobré zprávy ze Spořilova, ale dokud to neuvidím hotové, neuvěřím :)
 
Mazdar, před týdnem jsem si do auta nainstaloval android rádio od Sinosmart (4GB paměť + 32GB úložiště, QLED). Galerie s popisy . Zatím je velká spokojenost. Všechno funguje jak je uvedeno v inzerátu - Sinosmart . V některých případech funguje parádně i joystick :) S ovládáním na volantu nemám problém. Navíc se dají tlačítka přemapovat. Vtipný bylo, že jsem se ptal číňana, jestli bude fungovat USB v kaslíku pod opěrkou - prej ne. Pak jsem se ho zeptal, na co je ten Universal cable a on mi napsal, že pro připojení originálního USB :)) tak až bude čas, zkusím ho připojit.
Zatím jsem nahodil jiný launcher Car Launcher FREE - vypadá dobře, dá se lépe upravit, existuje pár free témat a ostatní placená.
Kdyby měl někdo dotaz k funkčnosti nebo naopak přišel s vlastní zkušeností nebo radou, budu rád.
 
Poslední úprava:
Ahoj, rád bych v mazdě 6 GJ 2013 vyměnil infotainment. Prošel jsem vlákno. Ale třeba je už dnes nějaký posun, jak se vyhnout číně a současně, aby výměna nestála balík? Nemáte nějaké tipy?
díky
 
Zdravím.
Ahoj, rád bych v mazdě 6 GJ 2013 vyměnil infotainment. Prošel jsem vlákno. Ale třeba je už dnes nějaký posun, jak se vyhnout číně a současně, aby výměna nestála balík? Nemáte nějaké tipy?
díky
Zdravím. Našel jste nějaké dobré rádio do GJ?
 
Jaký jsou dlouhodobější recenze na tyto AliExpress android rádia Sinosmart? Fungují stále svižně a bezproblému?
 
Zdravím, mám od dubna a stále vše OK. Občas dorazí i nějaká aktualizace od číňana. Tu si buď stáhnu přes data a nebo si od číńana nechám poslat odkaz ke stažení
 
Zdravím, tiež by som rád vymenil infotainment za nejaký schopný android rozumejúci si s bose a bolo možné k nemu pripojiť aj kamery.
Celkom sa mi zapáčil napr. Navirider , ale je to celkom balík a predsa tam nie je istota, že to bude s potrebným príslušenstvom a celkovo vôbec kompatibilné.

Je tu niekto odvážny a okrem sinosmartu tu má skúsenosť aj s inou činskou značkou / predajcom?

Ďakujem

Zdravím, mám od dubna a stále vše OK. Občas dorazí i nějaká aktualizace od číňana. Tu si buď stáhnu přes data a nebo si od číńana nechám poslat odkaz ke stažení
Je k dispozícii update na android 12? .. a 32 GB ROM je dostatočná?
 
ani nevím, co tam mám momentálně za verzi androidu (kvůli bouračce se to už ani nedozvím) Nicméně 32GB mi bohatě stačilo. Měl jsem tam jen pár programů.
 
Tak, po výmene xy správ s predajcom som sa odhodlal a riskol objednávku tohto čuda v best verzii spolu s DVR a 360 kamerami (pre niekoho zbytočnosť) a som zvedaví čo príde a či vlastne :grinning: možno to otočia na colnici.. Výmenu chcem realizovať spoločne s dodatočným odhlučnením pravdepodobne 5/23.
 
Zariadenie prišlo bez manuálu, dostal som kontakt na WhatsApp *engineera*, toho treba kontaktovať kvôli heslám.
Akože trošku fail, potrebujem nastaviť canbus adaptér a nemôžem, lebo nastavenia sú chránené heslom.
Pýtal som si od neho nejaký wiring diagram alebo aspoň pinout konektorov a dostal som len foto podobného zariadenia
kam čo má ísť, zahltil ma síce xyz správami, linkami atď. ale so slabou výpovednou hodnotu, vlastne to čo vám pošle
si viete nájsť sami na youtube.

Príslušenstvo je úplne rovanké aké mal @loticzek k sinosmartu (čiže má canbus verziu) a nemusel pripájať
vodiče key1 & 2 na ovládanie tlačidiel volantu.

Nefunguje akurát otočné koliesko joysticku v lakťovej opierke.

Neodporúčam to k bose, po pripojení výrazný šum v reprákoch, na vine je predzosilňovač samotného rádia.
Fix na čiastočný úkor kvality je ten, že z hlavného káblového zväzku som žily cvakol a nadpojil na RCA, bohužiaľ celé audio
je len na 2-och RCA kábloch, ale šum som zredukoval o 90%.

Jas displeja je príliš vysoký aj na najnižšie nastavené podsvietenie.

Zatiaľ sa s tým zoznamujem a s tými kamerami som na seba ušil búdu, tie ešte nemám na pozíciách, ale už vidím aká alchýmia to bude.
Ako sú tu aj svetlé stránky, zariadenie je rýchle, pripojenie s mobilom v pohode, GPS, LTE, všetko zatiaľ funguje,..

Keby som to v tomto štádiu mal zhodnotiť tak by som tomu dal 5,5 z 10.

20230412_165340.jpg
 
Mazdar, před týdnem jsem si do auta nainstaloval android rádio od Sinosmart (4GB paměť + 32GB úložiště, QLED). Galerie s popisy . Zatím je velká spokojenost. Všechno funguje jak je uvedeno v inzerátu - Sinosmart . V některých případech funguje parádně i joystick :) S ovládáním na volantu nemám problém. Navíc se dají tlačítka přemapovat. Vtipný bylo, že jsem se ptal číňana, jestli bude fungovat USB v kaslíku pod opěrkou - prej ne. Pak jsem se ho zeptal, na co je ten Universal cable a on mi napsal, že pro připojení originálního USB :)) tak až bude čas, zkusím ho připojit.
Zatím jsem nahodil jiný launcher Car Launcher FREE - vypadá dobře, dá se lépe upravit, existuje pár free témat a ostatní placená.
Kdyby měl někdo dotaz k funkčnosti nebo naopak přišel s vlastní zkušeností nebo radou, budu rád.
Zdravím, rád bych do CX5 taky dal nějakého androida - ale mám pocit, že je vždy problém s originál zpětnou kamerou? Jak to máte vyřešeno? Máte origo kameru nebo dodatečně přidělanou? Díky
 
já jsem si koupil kameru z alíka, ale než jsem jí stačil nainstalovat, tak mi z auta pojišťovna po nehodě udělala vrak...
 
Ahoj,

kamarád mi říkal, že měl v CX-5 problém s připojením telefonu zn. Samsung k infotaimentu NB-1 (vypadávání spojení atd.).

Máte někdo takovéto problémy v M6 (GJ před FL)?

dík
 
Back
Top