• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

Tvl zrovna bezklíč už bych oželovat nechtěl, je to skvělá věc. Oželel bych klidně automat. světla, nebo senzor stěračů, ikdyž oboje nerad, ale raději než bezklíč. A celokůži bych už taky nechtěl. V gh nemají sedačky zrovna ideální boční vedení a pokud jezdíš dynamicky a máš rád zatáčky, tak celokožený klouzačky budeš nenávidět. Mám polokůži a už ta mě občas štve a dívám se na sesle z rx8, kvůli vedení.
Každopádně pokud tohle neřešíš a stav bude fajn, proč ne...
Ale výbava teda divná, to jsem ještě neviděl, je k tomu autu link?

Stáhnul jsem si ty fotky bílého kombíku z diskuze na hoře. Předtím jsem koukal jen na náhledy. A je to teda dobrej shit, takhle bych svou vidět teda nechtěl.
Škoda...

Edit: Už jsem ji asi našel. Takhle vypadá krásně a barva je parádní. Tak snad se bude v pořádku a konečně se dočkáš ;)
 
Poslední úprava:
Z bezpečnostního hlediska není keyless zrovna ideální záležitost. I po praktické stránce bych se bez něj klidně obešel. Bohužel nebyla možnost u žádného z našich aut koupit bez :(
 
Tvl zrovna bezklíč už bych oželovat nechtěl, je to skvělá věc. Oželel bych klidně automat. světla, nebo senzor stěračů, ikdyž oboje nerad, ale raději než bezklíč. A celokůži bych už taky nechtěl? V gh nemají sedačky zrovna ideální boční vedení a pokud jezdíš dynamicky a máš rád zatáčky, tak celokožený klouzačky budeš nenávidět.
@Butchi, , máš recht
 
Však si to přepni do češtiny,klikni nahoře na tu vlaječku a rozvine se ti jazyková mutace
 
Jasne, to vim. Ale lepsi at k tomu neco rekne primo ten majitel, chapes
Sorry,myslel jsem,že potřebuješ přeložit ten Tvůj odkaz.Jinak autíčko je krásné,moc nejezdilo v soli(pozná se to podle objímky hadice u airboxu,většina aut ji má úplně rezavou),nájezd by odpovídal,protože volant není ošuchaný.(příčka volantu)Je to rok výroby 2008,tudíž ještě bez RVM.To je jediná věc,která by mi chyběla.2009 ji už měla.Ale uměl bych to přežít.Za mě dle fotek a popisu 1-
 
Jen pro doplnění. Mám r. 12/2008 a RVM mám, takže ho nemusí mít jen od r. 2009. Osobně by mi moc nescházelo. Je pravda, že na dálnici nechávám zaplé, když už ho mám, ale hlavní přínos vidím v tom, že měli body navíc v Eu NCAP :)
 
Já bych zkusil obě nabídky,ale více se mi líbí ta 2009.Chce to vidět naživo.Jsou to kvalitní vozy,v benzínu není problém.Jen si dej bacha,vozy vyrobené v1-3 měsíci 2008 mohou mít problém s montáží pístních čepů.Dohledej zde na foru.Mimochodem,to RVM je asi nejužitečnější asistent.
 
Jen pro doplnění. Mám r. 12/2008 a RVM mám, takže ho nemusí mít jen od r. 2009. Osobně by mi moc nescházelo. Je pravda, že na dálnici nechávám zaplé, když už ho mám, ale hlavní přínos vidím v tom, že měli body navíc v Eu NCAP :)
Ta první mazda je taky vyrobena 12/2008, a RVM tampsank psáno neni, tak bud kecá v těch údajích, nebo nevim.
 
Já bych zkusil obě nabídky,ale více se mi líbí ta 2009.Chce to vidět naživo.Jsou to kvalitní vozy,v benzínu není problém.Jen si dej bacha,vozy vyrobené v1-3 měsíci 2008 mohou mít problém s montáží pístních čepů.Dohledej zde na foru.Mimochodem,to RVM je asi nejužitečnější asistent.
Jo díky, něco už jsem procital, tak vím co myslíš. Ale zatím se mi líbí tyhle dvě, kde je pozdější výroba, takze zatim v pohode.
 
Tvl zrovna bezklíč už bych oželovat nechtěl, je to skvělá věc. Oželel bych klidně automat. světla, nebo senzor stěračů, ikdyž oboje nerad, ale raději než bezklíč. A celokůži bych už taky nechtěl. V gh nemají sedačky zrovna ideální boční vedení a pokud jezdíš dynamicky a máš rád zatáčky, tak celokožený klouzačky budeš nenávidět. Mám polokůži a už ta mě občas štve a dívám se na sesle z rx8, kvůli vedení.
Každopádně pokud tohle neřešíš a stav bude fajn, proč ne...
Ale výbava teda divná, to jsem ještě neviděl, je k tomu autu link?

Stáhnul jsem si ty fotky bílého kombíku z diskuze na hoře. Předtím jsem koukal jen na náhledy. A je to teda dobrej shit, takhle bych svou vidět teda nechtěl.
Škoda...

Edit: Už jsem ji asi našel. Takhle vypadá krásně a barva je parádní. Tak snad se bude v pořádku a konečně se dočkáš ;)

Měl by to být bazar autoliva http://www.autoliva.cz/1407-mazda-6-25i-16v-dynamic-xenony tak snad oba mluvíme o stejné, zítra tam jedeme tak su napnutej jak struna ... 5 let chci koupit novější auto , tak snad už vyměním 20 letou almeru za 10letou mazdu :D

Mě by se bezklíčový startování líbilo spíš jako machrovinka známá třeba od BMW, i když tuším že dnes už to má většina moderních aut, na druhou stranu ukrást auto co má klasickej klíč + čip imobilizéru je přecejen těžší než si počíhat za rohem s anténou na keyless variantu ;)

Taky jsem chtěl polokůži, na druhou stranu je tam rozdíl jen pod stehnama a na zádech a vzadu je to praktičtější když tam v budoucnu něco vylije dítě - mělo by se to líp čistit. Když jsem projížděl tu silně ojetou GH ve výbavě GT tak mně to boční vedení nepřišlo zas tak zlý, navíc očekávám, že s tím nepůjdou řezat zatáčky jak na eibachu s federalama na almeře, uvidím časem :D

Co se parkovacích senzorů týká , dívám se že v mazdě zadní stojí 8000 a komplet (snad to nejsou jen přední) stojí 14000 :D takže to bych zvolil raději nějákou neoriginální verzi za 2 litry

Barvu jsem si vždycky přál světle modrou metalizu, jak má impreza, octavia RS, i na almerách byla ... no zase mně to nevyšlo a v zhledem k tomu že další auto budu chtít mít GJ, tak tam to bude určitě ta skvostná červená a pak už auta nebudou takový jak je známe takže jsem to zřejmě propásnul :D

Jinak mám v plánu obecně na GH ať bude jakýkoliv udělat to decentní zamračení světel, trochu jiný koncovky výfuků, oledkování a možná jiná řadička místo té chromové ... zatím to ale na první velkou investici po servisu vypadá do zimních gum , protože ty k autu nejsou :-(. Snad tam do TP zapíšou aspoň 16ky , jinak to bude na zimu dost mastný :D
 
Joo gumy, to je bezva věc :D... letní jsem koupil sotva pár měsíců zpět a teď vybíram zimní v 18”
Je to radost :D

A mluvíme o té samé.
Pokud máš Almeru na federalech a eibachu, tak tě evidentně baví řídit a ty sedačky budeš chtít podpálit :D
Ale třeba ne, zaleži i na postavě atd, tak budou třeba v klidu. Já jsem to ale měl stejně. Na fotkách při hledání auta a po prvním vožení jsem myslel, že jsou cajk a za týden už jsem je pálil... ale jinak jsou fajn, pohodlné a nebolí z nich záda.

Úpravy zní dobře a jsou tu takový povinný nepsaný zákon:D
Nad mračítkama přemýšlím taky, ale pořád nevím jestli jo, nebo ne. Neviděl jsem je ještě nikde na živo právě...

P.S. Nějaký fotky a Info k Almeře by někde nebylo draku? Mám tyhle starý Nissany rád. S bratrancovoy Primerou P11 jsem x let zpět pár stovek kilometrů najezdil a to auto bylo uplně fantasticky a rád bych se s ní projel znovu.
 
Tak vítám dalšího člena z Nissanclubu,je nás tu hodně,co jsme zjistili,že Nissan nám už nemůže nic zajímavého nabídnout tak jsme skončili u Mazdy.Tak at máš štastnou ruku při výběru GH.Taky jsem ho měl 2,5 roku a byl jsem nadmítu spokojen.Ted jsem přešel na GJ a super.
 
Back
Top